“Typowo po polsku!”
Karczma pod Czeremchą — recenzja

Karczma pod Czeremchą
Nr 39 wśród 152 Restauracje (Opole)
Zrecenzowano 6 stycznia 2019

Tutaj wszystko jest typowe, polskie - ceny, jedzenie, obsługa, menu, wystrój.
Dania proste, ładnie podane, świeże. Stosunek ceny do jakości bardzo dobry.

Termin wizyty: styczeń 2019
Dziękujemy, artysta4u

Zrecenzowano 28 września 2018 z urządzeń przenośnych

Przez cały tydzień (5 dni) stołowałem się u państwa. Muszę przyznać, że wszystko, co u Państwa zjadłem, było przepyszne i mogę tę restaurację polecić każdemu. Cena za takie oto porcje (zupa+danie dnia) to 13 zł za małą (jak na zdjęciach) lub dużą 18 zł.

Termin wizyty: wrzesień 2018
1  Dziękujemy, kalutoltv
Zrecenzowano 11 lipca 2018

Powiem brzydko: nieładnie, ale pysznie ! Najlepsze określenie: jak u mamusi. Szczerze powiedziawszy koszt nie duże, pysznie i czysto. Dodatkowo kiedy tam się nie wybiorę pełno ludzi - co oznacza, że na pewno dostaniesz świeże jedzenie. Gorąco polecam, to chyba najlepsza kuchnia w Opolu.

Termin wizyty: lipiec 2018
1  Dziękujemy, EwC28
Zrecenzowano 3 marca 2018

Byłam z mężem na szybkim obiedzie. Faktycznie szybko podane, dania smaczne, jedynie wystrój i zapachy rodem z komuny.

Termin wizyty: wrzesień 2017
1  Dziękujemy, elżbieta l
Zrecenzowano 5 lutego 2017 z urządzeń przenośnych

Na prawdę smaczne jedzenie ! Jedyna niedogodność to słaba wentylacja, po wizycie zawsze ubrania pachną kuchnią.

Termin wizyty: luty 2017
Dziękujemy, 533marcind

Karczma pod Czeremchą — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Opole, Opolskie

Byłeś(-aś) w Karczma pod Czeremchą? Podziel się wrażeniami!