“Najlepsze naleśniki w mieście”

Naleśnikarnia Grabówka
Nr 1 wśród 1 Szybkie posiłki (Opole)
Zrecenzowano 4 września 2019

Najlepsze naleśniki w mieście! Dla mnie pozycja 10 plus sosik, mniam. W porze obiadowej zawsze jest kolejka, ale warto. Zawsze miła muzyka i ciekawa sceneria wokół.

Dziękujemy, sebastians317

Zrecenzowano 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo sympatycznie położone miejsce w którym można zaspokoić głód naleśników zarówno na słodko jak i wytrawnie bardzo smaczne naleśniki ja jadłem wytrawny i świetne sałatki Polecam wszystkim nowości

Dziękujemy, Marek K
Zrecenzowano 3 września 2019

Kolacja w Grabówce i konsumpcja wspaniałych naleśników to żelazny punkt rodzinnego wyjazdu do Opola.
Zaskakująco szeroki wybór różnych gatunków piwa.
Niestety godziny otwarcia wydają się nie być przemyślane do końca, gdyż o 19:05 w sposób bardzo czytelny sygnalizowano nam, że lokal skończył swoją działalność o 7:00 p.m.

Dziękujemy, Mateusz M
Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Najlepsze naleśniki na świecie zarówno na słodko jak i wytrawne, zarówno na zwykłej mące jak i na mące gryczanej

Dziękujemy, agnieszka1455
Zrecenzowano 7 sierpnia 2019

Naleśniki smaczne. Szkoda, że przy odbiorze zdarza się sporo nieporozumień i zamówienia często nie trafiają nie do tych zamawiających.

Dziękujemy, Dariusz C

Naleśnikarnia Grabówka — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Opole, Opolskie

Byłeś(-aś) w Naleśnikarnia Grabówka? Podziel się wrażeniami!