“Wspaniałe miejsce, szkoda tylko że tak wcześnie zamykane.”

Naleśnikarnia Grabówka
Nr 1 wśród 1 Szybkie posiłki (Opole)
Zrecenzowano 3 września 2019

Kolacja w Grabówce i konsumpcja wspaniałych naleśników to żelazny punkt rodzinnego wyjazdu do Opola.
Zaskakująco szeroki wybór różnych gatunków piwa.
Niestety godziny otwarcia wydają się nie być przemyślane do końca, gdyż o 19:05 w sposób bardzo czytelny sygnalizowano nam, że lokal skończył swoją działalność o 7:00 p.m.

Dziękujemy, Mateusz M

Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Najlepsze naleśniki na świecie zarówno na słodko jak i wytrawne, zarówno na zwykłej mące jak i na mące gryczanej

Dziękujemy, agnieszka1455
Zrecenzowano 7 sierpnia 2019

Naleśniki smaczne. Szkoda, że przy odbiorze zdarza się sporo nieporozumień i zamówienia często nie trafiają nie do tych zamawiających.

Dziękujemy, Dariusz C
Zrecenzowano 7 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Syte, smaczne, estetycznie podane. To chyba najważniejsze każdy zawsze coś znajdzie dla siebie. Polecam.

Dziękujemy, gob476
Zrecenzowano 6 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jadam tam pare razy do roku, od 30 lat . Grabówka się rozwijała cały czas i dziś jest miejscem kultowym w Opolu. Naleśniki są pyszne i robione cały czas tak jak na początku. Mój pierwszy to z rumem ( najtańszy jak naj mój pierwszy raz kiedy miałem koło 10 lat.
Kiedy nie pójdziesz jest kolejka, jest pysznie i jest dobrze. Trzeba koniecznie !!!

Dziękujemy, Wesolyfoto

Naleśnikarnia Grabówka — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Opole, Opolskie

Byłeś(-aś) w Naleśnikarnia Grabówka? Podziel się wrażeniami!