“Obowiązkowy punkt”

Naleśnikarnia Grabówka
Nr 1 wśród 152 Restauracje (Opole)

Naleśniki na słodko i wytrawne, do wyboru do koloru. Cały czas kolejka co świadczy o jakości oferowanych produktów. Polecam gorąco

Dziękujemy, maxiks

Zrecenzowano 11 czerwca 2019

Ogonki ogromne, trza odczekać swoje, ale za tak niewiele, naście złotych, można we wspaniałym miejscu dostać pyszne naleśniki + widok na Kanał Młynówkę. Wrócimy tu.

Termin wizyty: lipiec 2018
Dziękujemy, Jerzy G
Zrecenzowano 6 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Zachęcony pozytywna ocena, wybrałem to miejsce na lunch.

Położenie - 5/6, wystrój 5/6, jedzenie 3/6, czas oczekiwania 6/6.

Ciasto naleśnikowe bardzo dobre, ale dodatki - przetworzone, brak świeżych owoców, sosy wątpliwej jakości.

Kulinarnie - nic specjalnego. Czas i lokal - bardzo dobrze.

Dziękujemy, 972philips
Zrecenzowano 7 maja 2019

Wszyscy podkreślają, że trudno zapomnieć o smaku tych naleśników. Po 25 latach sprawdziłam - nadal te francuskie specjały w wielu smakach są przepyszne. Za ok. 13 zł najważniejsze kompozycje smakowe - i wytrawne, i z owocami (zwłaszcza z dużą ilością sosu truskawkowego). Pycha! Zamiłowanie odwiedzających do przychodzenia z wielopokoleniowymi rodzinami widać także w rozbudowie kolejnych części naleśnikarni. Dawniej wystarczyło tylko kilka stolików przed okienkami. Jeśli ktoś odwiedza Opole, powinien pamiętać o tym miejscu. Z wnętrza piękny widok na rzekę.

Dziękujemy, Zofia F
Zrecenzowano 14 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Za każdym razem wszystko pyszne bez zastrzeżeń. Polecam;)))naleśniki z tradycją, znam je od 35 lat, smak niezmienny!

Termin wizyty: kwiecień 2019
1  Dziękujemy, KORALINKOM

Naleśnikarnia Grabówka — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Opole, Opolskie

Byłeś(-aś) w Naleśnikarnia Grabówka? Podziel się wrażeniami!