“Bardzo dobre pierogi.”
Bar Pierozek — recenzja

Bar Pierozek
Nr 14 wśród 147 Restauracje (Opole)
Kuchnie: Bar
Zrecenzowano 18 lutego 2019

Pierogi bardzo dobre i ruskie i ze szpinakiem i te z kapustą i grzybkami.Do pierożków zamówiłam barszczyk czerwony gotowany na miejscu ,nie z torebki.Bardzo dobre gołąbki wegeteriańskie.Wszystko świeże.Prosto z garnka na talerz.Polecam.

Termin wizyty: styczeń 2019
Dziękujemy, Iwona S

Zrecenzowano 12 grudnia 2018 z urządzeń przenośnych

Obsługa miła i sympatyczna.
Pierożki pyszne prawie tak dobre jak te które robi babcia :)
Polecam z całego serca.

Termin wizyty: grudzień 2018
Dziękujemy, 29kasiah
Zrecenzowano 28 października 2018 z urządzeń przenośnych

Najlepsza pierogarnia w Opolu. Uwielbiam pierogi z pierożka. Najlepsze ruskie z podwójną cebulką i śmietaną.

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, Madlen_magdalena
Zrecenzowano 22 października 2018 z urządzeń przenośnych

Polecam pierogi w rym miejscu. Bardzo duży wybór rożnego rodzaju pierogów - moje ulubione z mięsem i kasza gryczana z dodatkiem smażonej cebulki. Na wybrane pierogi nie trzeba długo czekać pomimo dużej ilości klientów. Dostępne sa również dania na wynos ;)

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, V8945JKannar
Zrecenzowano 27 września 2018 z urządzeń przenośnych

Pierogi okropne!
Ruskie smakują jak ciasto na pierogi z ziemniakami. Rozwalają się, ciasto ciężko pokroić, a sam farsz wypada ze środka.
Pierogi z jagodami smakują jak kluski na parze.
Pielmieni...No co kto lubi.
Nie rozumiem,dlaczego to miejsce szczyci się taką popularnością skoro nawet ruskie są do bani!

Termin wizyty: wrzesień 2018
1  Dziękujemy, Daria I

Bar Pierozek — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Bar Pierozek? Podziel się wrażeniami!