Opole

“Dobre miejsce na pogaduchy”
Dolce far niente — recenzja

Dolce far niente
Nr 3 wśród 8 Kawa i herbata (Opole)
Zrecenzowano 14 września 2019 z urządzeń przenośnych

Nietuzinkowe miejsce w głębi kamienicy w samym Rynku. Niemniej jeśli wolisz publikę, to latem możesz skorzystać z ichniejszego ogródka przy głównej ulicy.
Obsługa przesympatyczna. Duży wybór napoi, czegoś na lunch i przede wszystkim belgijskich słodkości. Te potrafią zwalić z nóg.
Jadłam kanapkę z pieczonym łososiem i gdyby nie nadmiar soli, pewnie ocena byłaby jeszcze wyższa.
Jeśli nie masz zbyt wiele czasu, wpadnij na espresso i zagryź pralinką. Uwierz, twój dzień będzie znacznie lepszy.

Dziękujemy, Shendy7

Zrecenzowano 23 sierpnia 2019

Do wyboru do koloru - duży wybór słodkości. Radzę nie zaglądać tutaj za często, bo są pyszne i uzależniające. Można napić się też bardzo dobrego grzanego winka.

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, addtictedtotravel
Zrecenzowano 7 czerwca 2019

To świetne miejsce na krótki przystanek. Uroczy lokal z dobrą kawą, smacznymi przekąskami i miłą obsługą. Położony przy opolskim rynku, ale schowany z dala od oczu i gwaru, ukryty w głębi bramy. Ma fajny klimat i mikroskopijne wnętrze, które nadaje intymności, choć stanowić może pewne ograniczenie. Polecam, szczególnie śniadaniowo.

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, Elżbieta P
Zrecenzowano 17 maja 2019

Wpadłam do kawiarni jednego dnia będąc przelotem w Opolu na śniadanie.
Bardzo małe miejsce, ale ze świetną atmosferą. Przemiła obsługa która doradziła i poleciła pozycje z menu. Kanapka była na prawdę pyszna, kawa również. Polecam, ja na pewno odwiedzę przy następnej okazji :)

Dziękujemy, mkuzniak
Zrecenzowano 4 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Naprawdę dobry lokal. Pyszne soki kawa i śniadania. Obsługa miła i uśmiechnięta pomimo 7rano. Doradza pyszny deserek własnej roboty

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, adamo848

Dolce far niente — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Opole, Opolskie

Byłeś(-aś) w Dolce far niente? Podziel się wrażeniami!