“Świetna kawa, obsługa i klimat”
Dolce far niente — recenzja

Dolce far niente
Nr 3 wśród 8 Kawa i herbata (Opole)
Zrecenzowano 17 maja 2019

Wpadłam do kawiarni jednego dnia będąc przelotem w Opolu na śniadanie.
Bardzo małe miejsce, ale ze świetną atmosferą. Przemiła obsługa która doradziła i poleciła pozycje z menu. Kanapka była na prawdę pyszna, kawa również. Polecam, ja na pewno odwiedzę przy następnej okazji :)

Dziękujemy, mkuzniak

Zrecenzowano 4 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Naprawdę dobry lokal. Pyszne soki kawa i śniadania. Obsługa miła i uśmiechnięta pomimo 7rano. Doradza pyszny deserek własnej roboty

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, adamo848
Zrecenzowano 1 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Pyszna kawa, świetne ciasta i pralinki, malutkie wnętrze, ale nadrabia klimatem i jakością asortymentu oraz obsługi. Polecam!

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, Magdalena K
Zrecenzowano 28 czerwca 2018

Kawiarnia jest idealna na odpoczynek i kawę po ciężkim dniu pracy. Delikatna muzyka i bardzo przytulny kilmat temu sprzyjają.

Termin wizyty: czerwiec 2018
Dziękujemy, Triparta
Zrecenzowano 15 lutego 2018

W lokalu piłem tylko czekoladę ale ta była wyśmienita. Naprawdę niebo w gębie. Trochę mało miejsca ale warto odwiedzić. Bardzo sympatyczna obsługa.

Termin wizyty: grudzień 2017
1  Dziękujemy, marcinbvb

Dolce far niente — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Opole, Opolskie

Byłeś(-aś) w Dolce far niente? Podziel się wrażeniami!