“Dramat”
Restauracja Zlota Nic — recenzja

Restauracja Zlota Nic
Nr 97 wśród 152 Restauracje (Opole)
Kuchnie: Współczesna
Zrecenzowano 16 kwietnia 2017

Obsługa beznadziejna pretensjonalna, starająca się udawać fachową a na końcu zapomina przynieść sztućców do posiłku...
Jedzenie drogie, odgrzewane z poprzedniego dnia (kurczak był galaretowaty) i małe porcje.

Termin wizyty: wrzesień 2016
2  Dziękujemy, Marek M

Zrecenzowano 25 października 2016 z urządzeń przenośnych

Obiekt fajny, przemyślany i ładnie urządzony. Należy doszkolić personel. Ostatni pobyt był pod znakiem rzutu tacą z lampkami wina,rzut talerzem, rzut nożem w klienta. Nie winie kelnerki bo starają sie jak mogą. Więcej szkolenia wewnętrznego przez starszych kolegów. Restauracja i tak pusta więc jest czasami okazja ku temu. Jedzenie nieźle, ale szału nie ma. Potraw rodem z restauracji Ramseya czy Amaro brak.

Termin wizyty: październik 2016
1  Dziękujemy, Peter_Neisse
Zrecenzowano 18 września 2016 z urządzeń przenośnych

Jedzenie ok wbrew tego co tutaj czytam, no może trochę zbyt słone jak dla nas, ale na codzień nie używamy soli prawie w ogóle. Jedliśmy rolade z kluskami śląskim. Cena 36zl. Espresso 7zl. Woda 5zl. W lokalu prawie pusto, trzy stoliki zajęte. Jednak dla mnie to plus, ponieważ na jedzenie nie czekaliśmy długo. Wielki minus za PIWO. Restauracja wystrojem ma być na wysokim poziomie, a na kranie TYSKIE. W ofercie reszta piw z Kampanii Piwowarskiej. Nadrabiaja trochę Złotym Bażantem.

Termin wizyty: wrzesień 2016
Dziękujemy, 430sebastiani
Zrecenzowano 10 sierpnia 2016

W niedzielne południe odwiedziliśmy restaurację Złota Nić. Końcowe wrażenie nie należy do udanych. Nie ocenię wygladu lokalu i obsługi kelnerskiej, bo nie to mnie zawiodło. Puste wnętrze powinno być przestrogą,że nie należy korzystać z usług tej restauracji. Ale podane potrawy.... Okropne.
Podany starter składał się z fragmentu starego pasztetu i nie rozmrożonej bułeczki ( na zewnątrz ciepła w środku lód). Zdecydowaliśmy się także na przegrzebki ( cena słuszna ), ale danie także zamrożone i szef kuchni takie wydał do konsumpcji. Rolada i podane dodatki także kiepskiej jakości, bo nic nie było świeże. Przykre, ale zniechęcam wszystkich do zjedzenia konkretnego posiłku w tym lokalu. Może kawa byłaby ok?

Termin wizyty: sierpień 2016
1  Dziękujemy, krystynajanik4
Zrecenzowano 10 maja 2016

no i przyszedł czas na ocenę restauracji z własnego podwórka. Zaprosiliśmy rodzinę na obiad bo poprzednim razem bardzo nam się podobało. Elegancko (przypomina restauracje w Wiedniu czy Budapeszcie), dobre jedzenie i przyzwoite ceny. Niestety, od tamtego czasu kuchnia trochę się popsuła: makaron w tagiatelle był rozgotowany, łosoś niedosmażony, a żeberka to bardzo znikoma ilość mięsa i w dodatku wysuszone na wiór. Obroniły się jedynie zupy.
Gdy przyszło do zamawiania deserów to okazało się, że połowy pozycji z karty po prostu nie ma.

Termin wizyty: maj 2016
1  Dziękujemy, wypoczywaj_com_pl

Restauracja Zlota Nic — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Restauracja Zlota Nic? Podziel się wrażeniami!