Zrecenzowano: 1 czerwca 2018

Mieszkam w Toronto i goscilam w tym hotelu w lutym , bylismy z mezem zadowoleni . W maju nasz syn byl tam gosciem 2 tygodnie zadowolony . Mila obsluga pyszne sniadanie . Pokoje troche na styl lat 80 tych , ale nie przeszkadzalo nam to w ciagu dnia bylismy poza hotelem . Dziekujemy .

Termin pobytu: maj 2018
Dziękujemy, bykiwo153
Zrecenzowano: 13 maja 2018 z urządzeń przenośnych

Hotel w pobliżu starówki i... to chyba jedyna zaleta. Przyjemna obsługa, przeciętne śniadanie, wymagające remontu pokoje. Szczególnie łazienki. Wrrr. Zapach w pokoju odstręcza ale gdy jest ciepło, na szczęście można otworzyć okno. Jak za starych czasów...

Termin pobytu: maj 2018
Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, Ikopal
Zrecenzowano: 10 kwietnia 2018 z urządzeń przenośnych

Jest to bardzo dobry hotel na wyjazd służbowy. Przytulny i czysty pokój z czystą pościelą. Miła obsługa. Strefa SPA jak i śniadanie pozostawia trochę do życzenia ale jak za tą cenę hotelu jest naprawdę OK. Natomiast duża pochwała dla obsługi restauracji. Przygotowali dla mnie śniadanie wegański i wyszedłem naprawdę najedzony.
Minusem jest położenie. Daleko od ścisłego centrum natomiast zaraz pod oknami hotelu przebiega droga gdzie z rana jest naprawdę duży ruch.
Podsumowując, na jedną noc może być.

Termin pobytu: kwiecień 2018
Dziękujemy, 520krzysztofs
Zrecenzowano: 8 marca 2018 z urządzeń przenośnych

Posiada bezpłatny niestrzeżony parking na ulicy (strzeżony to koszt 30pln), pokoje wymagają odświeżenia - odklejająca się tapeta i popękane płytki w łazience nie robią najlepszego wrażenia. Za to śniadania jak najbadziej ok. Przejazdowo na jedną noc, ale raczej tam nie wrócę, chybaże musiałbym :)

Termin pobytu: marzec 2018
Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, Robert B
Zrecenzowano: 9 sierpnia 2017

Opole - nie metropolia, ale też nie zaściankowe miasto. Po hotelu spodziewałem się więcej, no ale od początku.
Parking nieduży, zatoczka przy głównej ulicy, ale swobodnie można zaparkować. Wejście po schodach, budynek i okolica w porządku. Hall i recepcja również, nie odstają od hotelowych standardów.
Pierwszy problem to recepcja - Pani nie wie po co znajduje się w tym miejscu i nie ma pojęcia o obsłudze interesantów (ciągle przeprasza, do tego sztuczny uśmiech, zachowuje się jak by pracowała pierwszy dzień). Ma problem z odszukaniem maila z rezerwacją, z odszukaniem długopisu na swoim biurku i z rozmową z Klientami. Do tego ciągle przychodzą Klienci niezadowoleni - a to karta do pokoju im nie działa, a to nie mogą się dostać na basen (bo trzeba wziąć inną kartę), a to coś w pokoju nie działa. Po 40 minutach zameldowałem się...
Idę do pokoju, obawiając się nieco karty z którą kilku wracało na dół, ale o dziwo drzwi otwierają się. Później doświadczyłem problemów z otwarciem drzwi ale po kilkudziesięciu sekundach poradziłem sobie z nimi. Okazało się, że kartę można wsunąć w czytnik na 4 różne sposoby i tylko za jednym razem działa - tylko że trzeba ją wsunąć a później wyciągnąć, samo wsunięcie nie otworzy drzwi.
Pokój niewielki ale czysty, znajduje się w nim wszystko czego potrzeba. Łóżko dość dobre, ale poduszka straszna - nie da się na tym spać.
Łazienka - teoretycznie czysto, praktycznie - zacieki, grzybek, koty z kurzu i kto wie czego jeszcze nie widać (proszę spojrzeć na zdjęcia).
No ale jest też pozytywna strona hotelu, a raczej jego restauracji.
Wystrój ładny, obsługa miła, konkretna i pomocna i to największy plus tego hotelu. Dania smaczne, syte, trochę jakby za tłuste na mój gust ale o gustach się nie dyskutuje. Niestety występuje problem z daniami wegetariańskimi, co w hotel tej klasy i mieście tej wielkości nie powinno mieć miejsca.
Śniadanie w formie szwedzkiego stołu, bez przepychu ale można się najeść przed wyruszeniem w teren.
Podsumowując: jeżeli pojawię się w Opolu raz jeszcze, chętnie skoczę do Festivala na obiad (o ile nie będę miał innej propozycji), natomiast ponowny nocleg tam odpada.

Wskazówka dotycząca pokoi: Polecam pokój do którego drzwi nie trzeba otwierać kartą - spytajcie o taki i obserwujcie reakcję obsługi :)
Termin pobytu: lipiec 2017
  • Typ podróży: Podróż służbowa