“Punkt obowiązkowy w opolskim”

Ogrod Zoologiczny Opole
Nr 1 wśród 13 atrakcji (Opole)
Więcej informacji o atrakcji
Informacje o atrakcji
Opłata: Tak
Opis dostarczony przez właściciela obiektu: Otwarte przez caly rok
Zrecenzowano 6 stycznia 2018

Miejsce którego nie można nie odwiedzic będą w okolicach Opola! Piękne miejsce, wiele zwierząt których nie ma w innych ogrodach zoologicznych tj. Goryl, Gepard.
Cudowna roślinność i infrastruktura, dużo punktów gastronomicznych z dobrym jedzeniem.

1  Dziękujemy, Sebastian L
Filtrowanie

Zrecenzowano 8 listopada 2017

Opolskie ZOO warto odwiedzić aby się przekonać że nie tylko w wielkich metropoliach można stworzyć atrakcję na miarę (nie zawaham się tu użyć stwierdzenia) europejskiej atrakcji.Odbudowane i zmodernizowane fajnie po powodziowych zniszczeniach. Może brakuje jeszcze (oprócz fok) atrakcji morskich. Wszystko jednak jeszcze przed nami (mam nadzieję). Naprawdę polecam. Nie trzeba napewno jechać np. do Wrocławia aby zobaczyć świetne ZOO (tak naprawdę tylko Oceanarium w mojej ocenie robi różnicę). Ceny biletów rozsądne.Polecam

Dziękujemy, Globtroter-Smakosz
Zrecenzowano 1 listopada 2017

Niestety nie jestem zwolenniczką ZOO, ale wizyta z wnuczką w opolskim zoo należała do udanych. Czysto, zwierzęta zadbane i wyglądające na " szczęśliwe ".Polecam dla rodzin z dziećmi

Dziękujemy, magnusia2016
Zrecenzowano 31 października 2017 z urządzeń przenośnych

Opolskie zoo jest jednym z najładniejszych w kraju. Zniszczone w powodzi w 1997 r. zostało odbudowane w nowym stylu. Zwierzęta mają duże wybiegi, tanące w zieleni i kwiatach. Urocze alejki, zamaskowane ogrodzenia sprawiają, że nie ma się poczucia zamknięcia. Świetny wybieg wodny dla uchatek, gdzie o wyznaczonych godzinach podziwiamy ich karmienie i zabawy. Dla dzieciaków plac zabaw z parkiem linowym, minizoo i wózki drewniane. Świetnie prezentuje się też wyspa lemurów, na której koledzy króla Juliana spacerują swobodnie wśród zwiedzających.

Dziękujemy, AgnieszkaSB
Zobacz więcej recenzji
Zrecenzowano 24 września 2017

Najlepsze zoo w jakim byłem. Odwiedziłem kilka parków ze zwierzętami, ale opolskie zoo najbardziej przypadło mi do gustu.
Sama lokalizacja zasługuje na dodatkowy punkt. Wyspa Bolko jest doskonałym miejscem na taką atrakcje.
Parking dla rowerów też podnosi ocenę.
Mi najbardziej do gustu przypadły goryle, które w oka mgnieniu, bez wysiłku łapią rzucane im jedzenie. Natomiast moja córka wpadła w zachwyt przy uchatka i karmieniu. Surykatki to oczywisty punkt :)

Dziękujemy, Wiktor H

Ogrod Zoologiczny Opole — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Ogrod Zoologiczny Opole? Podziel się wrażeniami!