Świetne ZOO

Choć ZOO nie jest zbyt duże, jest fajnie zrobione. W kilku miejscach można przez szybę zajrzeć do... Przeczytaj więcej

mariawT714NB
Mysłowice, Polska
Coś poeknego

Polecam ten ogród jest wspaniały jak na takie małe miasto . Warto tak zajrzeć masa okazów fauny... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 17 stycznia 2019
Marek K
Kluczbork, Polska

Zrecenzowano: 24 września 2017

Najlepsze zoo w jakim byłem. Odwiedziłem kilka parków ze zwierzętami, ale opolskie zoo najbardziej przypadło mi do gustu.
Sama lokalizacja zasługuje na dodatkowy punkt. Wyspa Bolko jest doskonałym miejscem na taką atrakcje.
Parking dla rowerów też podnosi ocenę.
Mi najbardziej do gustu przypadły goryle, które w oka mgnieniu, bez wysiłku łapią rzucane im jedzenie. Natomiast moja córka wpadła w zachwyt przy uchatka i karmieniu. Surykatki to oczywisty punkt :)

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2017
Dziękujemy, wiktorhor
Zrecenzowano: 9 września 2017 z urządzeń przenośnych

Zoo zagospodarowane naprawdę w przemyślany sposób. Jedyne co uderza - automaty z "mddalami" na które trzeba mieć 5 zł na każdy medal, co nie jest nigdzie napisane. Trzeba chodzić po knajpkach i rozmieniać kasę. Ogólnie duże 5* ;-) polecam, bo 3h spokojnie można tu spędzić z całą rodziną

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2017
Dziękujemy, 802maciejj
Zrecenzowano: 8 września 2017 z urządzeń przenośnych

Zoo jest tak zagospodarowane, że sprawia wrażenie "dzikiego". Miejsce nie męczy, jest bardzo ładne i mimo tego, że nie jest duże, to zapewnia wystarczająco dużo rozrywki i relaksu. Ogromny plus za to, że jest bezpłatny parking oraz dużo ścieżek rowerowych okrążających zoo. Wstęp niedrogi, bo normalny bilet kupimy w cenie 18 zł. Dobry dojazd i czytelne drogowskazy. Zdecydowanie godne polecenia.

Termin skorzystania z atrakcji: lipiec 2017
Dziękujemy, kami950
Zrecenzowano: 8 września 2017

ZOO jest duże, znajduje się w cichym miejscy wśród drzew. Wstęp nie jest drogi porównując z innymi ogrodami zoologicznymi. Według mnie główną atrakcją jest karmienie goryla :)

Termin skorzystania z atrakcji: lipiec 2017
Dziękujemy, Paulina Ż
Zrecenzowano: 7 września 2017 z urządzeń przenośnych

Bardzo mile i spokojnie spędzony cały dzień w Opolskim ZOO .Nie jest to co prawda Wrocławskie ZOO ale naprawdę warto !!!!!!!Polecam !!!!

Termin skorzystania z atrakcji: sierpień 2017
Dziękujemy, 785renatag