“Wspaniałe smaki regionalne”
Restauracja Opolanka — recenzja

Restauracja Opolanka
Nr 33 wśród 158 Restauracje (Opole)
Zrecenzowano 1 września 2019

Restauracja godna polecenia dla rodzin z dziećmi, spotkań biznesowych lub imprez okolicznościowych. Przestronna duża sala i fantastyczny ogródek nadają dopełnienia dla kuchnii. Jedzenie stanowi główny atrybut restauracji, można zamówić najlepszą wyśmienitą roladkę Śląską, placki ziemniaczane jak u mamy, sznycel opolanki itd. Polecam gorąco.

Dziękujemy, patrykkaw

Zrecenzowano 27 sierpnia 2019

Idealna, romantyczna restauracja dla par. Jest to jedna z leprzych restauracji z profesjonalna obsluga i pieknym jedzeniem. Nie jest to Miejsce gdzie mozna zlapac cos na szybko, popic browarem i isc dalej. Z narzeczonym wybralismy sie na romantyczna kolacje, wystroilismy sie i spedzilismy tam 2,5h jedzac przepyszna kolacje, pijac wino i dopychajac sie deserem. Zdecydowanie bedziemy tam wracac. Polecam!

1  Dziękujemy, Anastasiia P
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019

Pyszne jedzenie, obsługa na poziomie, niesamowity klimat!Zdecydowanie polecam i na pewno tam wrócę !

Dziękujemy, Oleg3265
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019

Pyszne jedzenie, piękny wystrój. Wszystko na plus! Polecam wszystkim, którzy chcą dobrze zjeść w miłej atmosferze.

Dziękujemy, Kinsta
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019

W pełni polecam Restaurację Opolanka osobom, które pragną zjeść dobrą polską kuchnię. Wyśmienite posiłki podane przez miłą i kompetentną obsługę. Miejsce pełne uroku zapewniające chwile relaksu.

Polecam:)

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, gadomga

Restauracja Opolanka — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Opole, Opolskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Opolanka? Podziel się wrażeniami!