“WYŚMIENITE :)”
Restauracja Opolanka — recenzja

Restauracja Opolanka
Nr 33 wśród 158 Restauracje (Opole)
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019

W pełni polecam Restaurację Opolanka osobom, które pragną zjeść dobrą polską kuchnię. Wyśmienite posiłki podane przez miłą i kompetentną obsługę. Miejsce pełne uroku zapewniające chwile relaksu.

Polecam:)

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, gadomga

Zrecenzowano 23 sierpnia 2019

Po wizycie z dziećmi w restauracji Opolanka z przyjemnością polecimy ja wśród swoich znajomych. Znajduje się tam wydzielona przestrzen dla najmlodszych. Dania podane bardzo szybko, porcje odpowiadające głodnym brzuszkom i przy tym bardzo smakowite. Z pewnością do tej restauracji powrócimy.

Dziękujemy, Marta S
Zrecenzowano 22 sierpnia 2019

w tej restauracji wszystko było na wysokim poziomie
polecam wszystkim, kto lubi spędzać czasw miłej atmosferze

1  Dziękujemy, 1Vira
Zrecenzowano 21 sierpnia 2019

Wyborne jedzenie w pięknym otoczeniu, bardzo miła i profesjonalna obsługa. Chętnie wracam do Restauracji Opolanka, polecam gorąco :)

Dziękujemy, kasia1462
Zrecenzowano 23 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Restauracja Opolanka — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Opole, Opolskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Opolanka? Podziel się wrażeniami!