“Zawiodłem się”
Pasibus — recenzja

Pasibus
Nr 88 wśród 158 Restauracje (Opole)
Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Pasibusa znam z foodtracków i cieszę się że trafili do Opola bo zawsze stawiali na jakość. Tym chętniej wybrałem się do nowej restauracji w Solarisie. Wybrałem klasycznego burgera i niestety się zawiodłem. Mięso niezjadliwe, niedosmażone i zupełnie pozbawione soli. Może kiedyś dam im ponownie szanse, ufając ze być może był nowy kucharz, na razie jednak będę wybierał sprawdzona kuchnie.

Dziękujemy, 711micha_m
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Izabela O, Marketing, PasibusOdpowiedź udzielona 4 tygodnie(-i) temu

Dzięki wielkie za opinię ;) Jak wiesz, jesteśmy tylko ludźmi i noga niestety nam się czasem podwinie, tym bardziej przy nowych lokalach, gdzie ekipa nie ma jeszcze tak dużego doświadczenia. Taką sytuację należy od razu zgłosić na barze i na pewno PasiZiomki jak najszybciej się tym zajęli ;) Mamy nadzieję, że dasz nam jeszcze drugą szansę ;)

Zrecenzowano 20 sierpnia 2019

Pasibusa poznałem w związku z ich przyjazdami do Opola na festiwale foodtrucków, i od pierwszego gryza wiedziałem, że to będzie kulinarna przygoda na dłużej. Bardzo ucieszyła mnie wiadomość, że będą mieli swój stacjonarny punkt w Opolu. Mi ih burgery smakują bardzo! Gonzales, awokadus: sztosy! Ciekawe są też kulki serowe ale fakt, trochę mało i trochę drogo. Burgery są warte swojej ceny, z czystym sumieniem smakosza polecam!.

1  Dziękujemy, shorttrip87

Dzięki wielkie za opinię! :)

Zrecenzowano 25 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Pasibusa z całego serca polecam wszystkim burgerożercom. Jest to prężnie rozwijającą się burgerownia, która powstała we Wrocławiu, ale na mapie Polski znajdziecie jeszcze parę innych stacji Pasika, np. nowo otwarta w Opolu. Posiadają sporą bazę burgerów (większość już przetestowałam) a dodatkowo co miesiąc pojawia się jeszcze jeden wyjątkowy burger. Burgery są pyszne i wysokiej jakości. Dużym plusem jest to że Pasibus dba nie tylko o smak każdego burgera ale także i o naszą planetę. Słomki i sztućce występują w wersji eko, słomki są papierowe
a sztućce wykonane z polilaktyd
i otrębów pszennych . Zazwyczaj Pasibusa odwiedzaliśmy we Wrocławiu i bardzo sie cieszymy, że teraz jest także w naszym Opolu. Ostatnim razem zamówiliśmy dwa burgery, Awokadusa i Osztypka (Osztypka nie było na otwarci ale myślę, że za niedlugo powinien się pojawić. Jest pyszny), do picia Pasi Ice Tea (7 zł)
i po raz pierwszy spróbowaliśmy kulek serowych (4szt. = 9zł). Burgery występują w dwóch rozmiarach mały
(16 zł), duży (23 zł). Kulki serowe mają dosyć wysoka cenę, ale naprawdę są warte wypróbowania + do kulek dostajecie autorski sos Pasibusa. Na zamówienie czekaliśmy ok. 15 minut. Jest to jak narazie moja ulubiona burgerownia❤

Dziękujemy, girlsearchfood

Pasibus — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Opole, Opolskie

Byłeś(-aś) w Pasibus? Podziel się wrażeniami!