“Pychotka”
Racek Placek — recenzja

Racek Placek
Nr 46 wśród 158 Restauracje (Opole)
Zrecenzowano 7 września 2019 z urządzeń przenośnych

Pyszne placki wogóle nie czuć w nich tłuszczu. Nie jest po nich ciężko. Pyszne, można kupić małą lub dużą porcje.

Dziękujemy, Beata P

Zrecenzowano 2 sierpnia 2019

Jedliśmy placki "na słono" z twarogiem czosnkowym i z gulaszem warzywnym i po 1. Zakochaliśmy się w twarogu! Po 2. Placki same w sobie pyszne, idealnie usmazone, po 3. Pyszny gulasz warzywny, po 4.wnetrze bardzo przyjemne, bardzo fajny klimat. Bardzo polecam!

Dziękujemy, Justyna S
Zrecenzowano 21 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Miejsce mi się podoba. Nietypowa specjalizacja, w nowoczesnym wydaniu. Placki bardzo dobre, atmosfera w lokalu miła, klimatyzacja działa świetnie. Właściciel energiczny, przebywając w lokalu sam pomaga w obsłudze klientów, duży plus.

Dziękujemy, andrzejs625
Zrecenzowano 4 lipca 2019

Przypadkiem trafiłem do Racka ale to będzie obowiązkowy punkt każdej wizyty w Opolu. Placki i racuchy przepyszne. Czuć że wszystko jest świeże i przygotowywane na bieżąco. Cenowo też bardzo atrakcyjnie. Już nie mogę się doczekać kolejnej wizyty.

1  Dziękujemy, marcinbvb
Zrecenzowano 26 czerwca 2019

Cztery wizyty i wszystkie udane! Niezależnie od wyboru dania wszystko świeże i pyszne! Plusem jest rewelacyjna lemoniada podawana z lodem i świeżą miętą!

1  Dziękujemy, Joanna P

Racek Placek — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Opole, Opolskie

Byłeś(-aś) w Racek Placek? Podziel się wrażeniami!