“Rodzinne wyjście”

Masz ciekawe zdjęcie?
Możesz je dodać.
Pizzeria Sapore
Zamów online
Nr 89 wśród 152 Restauracje (Opole)
Opis: Lokal z klimatem, mieszczący się w centrum miasta, oferujący dania kuchni włoskiej. W menu można znaleźć szeroki wybór pizz, makaronów, przystawek jak również burgery. Każdy znajdzie coś dla siebie! Dodatkowo rewelacyjne kawy, herbaty, drinki i piwa na pewno zaspokoją Państwa wymagania
Zrecenzowano 24 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Jedliśmy 2 pizze i niestety były tylko dobre. Mimo, że zamawialiśmy w lokalu to dostaliśmy tylko ciepłą pizzę, która była zimna pod koniec konsumpcji. Cena ok jak za dużą pizzę. Na plus obsługa i wystrój lokalu. Niestety trzeba poprawić jakość pizzy.

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, LeszekP79
Zrecenzowano 27 lutego 2019

Lokal bardzo przytulny, jedzenie smaczne , ceny przystępne jak na centrum miasta.
Można przyjść zarówno z drugą połówką jak i ze znajomymi i dobrze spędzić czas!

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, eerrmmmm

Pizzeria Sapore — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Opole, Opolskie

Byłeś(-aś) w Pizzeria Sapore? Podziel się wrażeniami!