“Pycha!”
Fabuła — recenzja

Fabuła
Nr 29 wśród 158 Restauracje (Opole)

Bardzo dobre burgery, miesko bardzo dobre jakosciowo. To sie chwali. Rozne rodzaje frytek, fajne piwka. Na pewno odwiedze ponownie!

Dziękujemy, AleksandraBabi

Zrecenzowano 13 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo przystępne ceny hamburgerów!
Zamówiłem klasycznego cheese burgera w rozmiarze małym (był spory!) za 13 zł?!

Smaczny, wyrazisty - chrupiąca sałata i świeże pomidory! 5*

Bardzo duże zaskoczenie na plus zwłaszcza że „burgerownie” wyrastają wszędzie jak żabki.

Dziękujemy, Marcin_Starwars
Zrecenzowano 8 sierpnia 2019

Pierwsza wizyta i bardzo miłe zaskoczenie. Bardzo dobra sałatka, dobry burger. A do tego duży wybór alkoholi, a więc miejsce fajne również na wieczorne wyjście ze znajomymi. Polecamy!

Dziękujemy, wypoczywaj_com_pl
Zrecenzowano 3 lipca 2019

- pyszne burgery,
- wielki plus za wegeburgery - w końcu nie mam do wybory tylko jednej opcji,
- frytki z batata najlepsze!
- dobre piwo Szyszka (z jedzeniem taniej)
- niskie ceny za wysoką jakosć
Polecam!

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, georgiiiasmile
Zrecenzowano 30 maja 2019

Miejsce się rozkręciło, bo początek był bardzo mało obiecujący. Burgery rewelacyjne - świetne mięso, obfite w dodatki i w dobrych cenach, możliwość wyboru rodzaju bułki i rozmiaru burgera, a do tego pyszne czeskie piwko - polecam to miejsce, bo w okolicy lepszych burgerów nie jadłem.

Dziękujemy, Mexicano3

Fabuła — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Fabuła? Podziel się wrażeniami!