“"Cztery Pory Roku" pod patronatem Jósefa Elsnera”

Cztery Pory Roku Restauracja
Nr 53 wśród 158 Restauracje (Opole)
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019

To, restauracja w Filharmonii Opolskiej im. J. Elsnera. Choć obu twórców dzieliło ok. stu lat, to nazwa przyjęta przez restaurację jest ze wszech miar adekwatna do miejsca, parkowego otoczenia oraz charakteru placówki w samym sercu Opola. Otoczenie starych drzew, szum kaskady i oczek wodnych nadają specyficzne poczucie rekreacji - a do tego, dobra cafe crema, smacznie podane desery oraz pełny wybór w menu restauracji, tworzą jakże przyjazne miejsce. Polecamy

1  Dziękujemy, _janusz_fijak

Zrecenzowano 28 lipca 2019

Restauracja mieści się w budynku Filharmonii Opolskiej i dlatego często przechodząc obok miałem mylne przeświadczenie, że jest to tylko kawiarnia. Dopiero zaproszenie mnie tu zmieniło moje błędne myślenie. Jak już wspomniałem lokal połączony z filharmonią, dlatego mamy tu całkiem inny wystrój i inną przestrzeń - dla mnie na duży plus! W tle muzyka klasyczna i filmowa - jeszcze większy plus! Jednak największym plusem jest jedzenie! Pyszne i ładnie podane. Do tego duży kącik do zabaw dla dzieci.
Na pewno będę wracać i polecać innym! Po raz kolejny przekonałem się, że nie można do końca ufać sobie i swoim przekonaniom a samemu sprawdzić co i jak (chociażby w internecie)...

Dziękujemy, ml1389
Zrecenzowano 27 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Przepyszne jedzenie, ceny umiarkowane i niesamowita atmosfera! Torcik z polędwiczki wieprzowej przekładany plackami ziemnoaczanymi, szpinakiem, serem mozzarella z sosem pieczeniowym nieziemski.

1  Dziękujemy, marta2212op
Zrecenzowano 14 stycznia 2019 z urządzeń przenośnych

Jest to 2 moja wizyta w tej restauracji. Kawa i ciasto za pierwszym razem bardzo smaczne, herbata zimowa - niewypał bez smaku. Druga wizyta smakowo pyszna. Kawa z bitą śmietaną rewelacja! Zamiast pozycji typowo obiadowe zamówiłam przystawkę w postaci grzanka z kozim serem i pomidorami. Również pychota, porcja raczej na danie główne niż na przekąskę. Minusem jest obsługa kelnerka lokalu. Pani bardzo się ociągała z podejściem do stolika. Nie była ewidentnie zadowolona, że tam jest. Żeby coś odmówić, trzeba podejść do bufetu bo kelnerka nas złapała. Druga pani zdecydowanie sympatyczniejsza. Niestety Pani z fochem na twarzy zdecydowanie psuje cały efekt.

Termin wizyty: styczeń 2019
1  Dziękujemy, 347dajanad
Zrecenzowano 23 listopada 2018 z urządzeń przenośnych

Nie pierwszy raz zjadłem obiad w tej restauracji i po raz kolejny muszę powiedzieć, że było bardzo smacznie. Dodatkowo bardzo miła obsługa i ładnie podane. Wystrój lokalu bardzo przyjemny. Gorąco polecam!

Termin wizyty: listopad 2018
1  Dziękujemy, Jerzy B

Cztery Pory Roku Restauracja — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Opole, Opolskie

Byłeś(-aś) w Cztery Pory Roku Restauracja? Podziel się wrażeniami!