“super startery”
Vento di Mare — recenzja

Vento di Mare
Nr 31 wśród 158 Restauracje (Opole)

Bardzo dobre jedzenie, przystępne ceny, znakomita i uśmiechnięta obsługa.Siedzieliśmy na zewnątrz i było bardzo przyjemnie.

Dziękujemy, Bahzel

Zrecenzowano 21 sierpnia 2019

Jako, że ostatnimi czasy w Opolu bywam dużo rzadziej niż w przeszłości dużym zaskoczeniem dla mnie okazało się, że istnieje lokal o nazwie Vento di Mare. Postanowiłem, że przy kolejnej okazji odwiedzę restaurację a w tzw. międzyczasie zasięgnę w sieci trochę informacji na jej temat. Informacje znalezione w sieci tylko bardziej podsyciły moją chęć do odwiedzenia tego miejsca. Pewnego lipcowego wieczora w końcu miałem okazję odwiedzić to miejsce. Już na wejściu wita nas kelner (jak się okazało bardzo sympatyczny i kompetentny w swoich obowiązkach) i wskazuje miejsce, w którym można usiąść. Wybór padł na stolik na zewnątrz. Nie omieszkałem jednak zajrzeć do środka i muszę stwierdzić, że w razie niepogody można miło spędzić czas wewnątrz. Co najfajniejsze mamy możemy cały czas obserwować kucharzy przy pracy, gdyż kuchnia nie jest oddzielona ścianą. Restauracja specjalizuje się w rybach, owocach morza. Jednak w menu znajdziemy również mięsa, makarony i pizzę. Wybór był dość trudny ale padł na rybę doradę i pizzę dla mojej małżonki. Czas oczekiwania umiliły cepeliny z wodorostami. Czekadałeko bardzo smaczne i tylko zaostrzyło apetyt na dania główne. Czas oczekiwania nie był za długi. Same dania główne były bardzo smaczne i porcje w sam raz dla mnie. Cieszy mnie, że w Opolu powstała restauracja specjalizująca się taką kuchnią. Mam nadzieję, że będę mógł tu jeszcze nie raz zawitać!

Dziękujemy, ml1389
Zrecenzowano 15 sierpnia 2019

Byłam tam kilkakrotnie i zawsze było bez zarzutu. Dania bardzo dobre- świetna kuchnia śródziemnomorska, za każdym razem w karcie oferowane były jakieś nowości. Wybór dań spory, dominuje kuchnia włoska ale są też elementy greckie i hiszpańskie. Obsługa znakomita. Jedyna moja uwaga to wentylacja lokalu - przydała by się lepsza. Poza tym miejsce idealne na obiad, który przeniesie nas wrażeniami w cieplejsze zakątki Europy.

Dziękujemy, ma_gorzatar524
Zrecenzowano 26 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Vento di Mare jest ciekawie wygladajaca restauracja, ktora postanowilismy przetesowac. Wybralismy miejsce na zewnątrz, gdyż restauracja posiada przytulne patio z widokiem na rynek Opola. Oczywiście nie omieszkałam sprawdzić też jak Vento wygląda od środka i prezentuje się równie dobrze co z zewnątrz. Restauracja posiada bardzo miłą i troskliwą obsługę oraz prawdziwego włoskiego kucharza, który podśpiewywał sobie pod nosem gotując Zamówiliśmy Pizze Vero Sapore (28 zł) i Risotto (22 zł). Na dania czekaliśmy ok. 20 min więc nie za długo, a na umilenie czekania zostaliśmy poczęstowani cepeliami z wodorostami, które były naprawdę dobre. Wszystko smakowało bardzo dobrze, pizza smaczna ale jeszcze to nie jest ta moja ulubiona .pięknie przystrojona dużymi kawałkami tartego parmezanu, gdzie zazwyczaj występuję on w małych ilościach na innych pizzach. Serdecznie polecam spróbować jeśli kiedyś znajdziecie się w Opolu.

Dziękujemy, girlsearchfood
Zrecenzowano 13 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Jakie to szczęście móc delektować się tak pysznym jedzeniem. Karta super, ceny bardzo !!!! umiarkowane. Życzę powodzenia właścicielom i zachowania jakości. Obecność obowiązkowa na kulinarnej mapie Opola . Polecam wszystkim.
Dużo stracicie jak nie odwiedzicie tego miejsca. Bardzo polecam!

Dziękujemy, GrazynaH_13

Vento di Mare — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Vento di Mare? Podziel się wrażeniami!