“NIe polecam.”
Trattoria La Finestra — recenzja

Trattoria La Finestra
Nr 18 wśród 152 Restauracje (Opole)
Opis: Prawdziwy włoski klimat, w sercu Opola! Królują tu dania jednej z dwóch najbardziej popularnych kuchni europejskich - kuchni włoskiej, która charakteryzuje się korzystaniem z dużej ilości warzyw oraz przypraw: oregano, bazylii, pieprzu, tymianku, estargonu, rozmarynu , a także używaniem parmezanu.
Zrecenzowano 27 maja 2019

Restauracja bez klimatyzacji w przeszklonej czesci;mozna sie udusic przy slonecznej pogodzie.
Obsluga pozostawia wiele do zyczenia,brak profesjonalizmu jak na eksklusywna restauracje. Niewielkie zainteresowanie klientem.
Z kart menu mozna polecic jedynie liste win.
Potrawy opisane niedokladnie. Przyklad-krewetki ze szpinakiem,nagle dostajesz w pomidorach o ktorych nie ma mowy w menu.
Miesa podawane bez warzyw.Nie polecam,nie warto.

Dziękujemy, potrawa

Zrecenzowano 21 maja 2019

Mieliśmy zorganizowaną imprezę rodzinną na 29 osób. Jesteśmy stałymi klientami tej restauracji i wiedzieliśmy , że mają bardzo smaczną kuchnię. Jedyna obawa to czy lokal poradzi sobie przy tak dużej grupie? I cóż ,- to przerosło nasze oczekiwania , szef kuchni wspiął się na wyżyny swojego kunsztu , potrawy były wyśmienite , goście zachwyceni. Szefostwo i menadżer wraz z całym zespołem zaangażowani na 100% . Obsługa bardzo pomocna i miła. Baaardzo dziękujemy :)

Dziękujemy, A5A5A5
Zrecenzowano 5 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo ładny schludny lokal. W karcie drogie dania bardzo elegancko podane przez miłą obsługę. Zupa rybna mogłaby być pikantniej doprawiona. Kolegi zupa szparagowa bardzo dobra. Do tego sałatka z krewetkami małą ilość ale przepyszna. U kolegi krewetki tygrysie podobno bardzo dobre. Można polecić. W niedzielę trudno o wolny stolik bo większość zarezerwowana.

Dziękujemy, obywatelGC
Zrecenzowano 16 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo ładny lokal.
Menu dnia nie specjalnie tanie.
Jednak z kart każdy wybierze coś dla siebie.
Małże na przystawkę b. dobre. Pytajcie obsługę o nie, bo ich nie ma w karcie i nie zawsze są.
Pizza bardzo dobra. Lazania średnia.

Tiramisu na deser bardzo dobre.

Polecam.

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, _ukaszl444
Zrecenzowano 10 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Tratoria bardzo klimatyczna, wystrój prawdziwie włoski, elegancki, czysto. Obsługa na bardzo wysokim poziomie, nie narzucająca się,ale zawsze pomocna. Jeśli chodzi o jedzenie, z uwagi że jestem smakoszem pizzy, mogę polecić każdą, oprócz z owocami morza- bo ich po prostu nie jadam. :) Cienkie ciasto, składniki dobrej jakości :mistrzostwo.
Co do pozostałych dań, dość ciekawe menu, pozostałe dania, np. Ryby polecam z czystym sumieniem. Myślę, że jest to jedno z niewielu miejc w Opolu, gdzie można z powodzeniem zabrać kogoś na elegancką kolację czy pyszny włoski deser. Ceny - "do wytrzymania" bo niestety za jakość zawsze trzeba zapłacić trochę więcej. Jestem bardzo na TAK:-)

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, 814izabelas

Trattoria La Finestra — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Trattoria La Finestra? Podziel się wrażeniami!