“Pyszne jedznie”

Zaułek Franciszkański Smak Bar
Nr 46 wśród 152 Restauracje (Opole)
Zrecenzowano 31 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Uwielbiam jeść obiady w tym miejscu. Szczególnie polecam zupy: jarzynową i pomidorową oraz pierogi ruskie.

Dziękujemy, Ada A

Zrecenzowano 4 lipca 2018

Wielokrotnie próbowałem mixa - pierogi z mięsem są zawsze najsłabsze z wszystkich, chociaż wydaje mi się, że za każdym razem są różne.
Smaczne zupy.
Krótki czas oczekiwania, sprawna obsługa, rozsądne ceny (nawet bardzo rozsądne jak na taką lokalizację).

Termin wizyty: czerwiec 2018
Dziękujemy, artysta4u
Zrecenzowano 16 czerwca 2018

najlepsze pierogi na świecie! z jagodami, franciszkańskie, z miesem po prostu niebo w gębie! 14 zł za sporą porcję to cena w sam raz! polecam całym sercem

Termin wizyty: czerwiec 2018
Dziękujemy, Dorota J
Zrecenzowano 30 maja 2018

Jeśli chcesz tanio, domowo i smacznie zjeść, to to najlepszy wybór. Na dania czeka się naprawdę krótko, obsługa jest miła, możliwość dowozu, no i przede wszystkim ten domowy smak. Jeszcze chyba nigdy nie jadłam tak dobrej pomidorowej. :)

Termin wizyty: maj 2018
Dziękujemy, Oktawia K
Zrecenzowano 1 maja 2018

Przeciętne pierogi, przeciętne gołąbki, przeciętne surówki. Ziemniaki gotowane polewają margaryną... Ale dokładnie tego, po tym "Smak Barze" się spodziewałam, także rozczarowania nie było. Pozytywnego zaskoczenia też niestety nie.

Termin wizyty: luty 2018
Dziękujemy, Carolina_apple

Zaułek Franciszkański Smak Bar — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Zaułek Franciszkański Smak Bar? Podziel się wrażeniami!