“Klimatyczne miejsce”
Wintydż — recenzja

Wintydż
Nr 25 wśród 158 Restauracje (Opole)

Ciekawe, lekko na uboczu ciche miejsce, miła obsługa. Menu nie za obszerne, ale można znaleźc coś dla siebie.

Dziękujemy, Sławomir W

Zrecenzowano 7 lipca 2019

Nigdy więcej wizyty w wintydz. Pomijając fatalna obsługę która była zawsze (można się czasem nie doczekać na swoje zamówienie) ale na to przymykałam oko to wczoraj dostałam z mężem milkshake kinder - kwaśny. Kelnerki rozłożyły ręce gdy zwróciłam uwagę, twierdząc ze wszystko świeże i to czekolada daje taki posmak (żart??!).. zero przeprosin, rabatu, czegokolwiek. Nie polecam. Klient tutaj nie jest ważny chyba ze ma płacić. Wielkie rozczarowanie.

Dziękujemy, Dorota G
Zrecenzowano 25 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Bar Wintydż polecam wszystkim słodyczoholikom. Byłam tam dwa razy i jest pysznie. Serwują tam wielkie milkshake'i ociekające czekoladą, karmelem i cukierkami. Są naprawdę spore, a co jakiś czas pojawiają się nowe propozycje. Ja nie przepadam za taką dużą ilością słodkiego, ale to jak wyglądają te shake'i bardzo mnie przekonuje. Poza tym w menu możemy znaleźć też przekąski, różnego rodzaju kawy, herbaty i kolorowe drinki. Na shake'a wybrałam się z chłopakiem i siostrą, która uwielbia słodycze. My wzięliśmy na spółkę King Milkshake (18 zł) a moja siostra Milkshake tygodnia (21 zł). Wszystko bardzo dobre ale sama nie zjadła bym całego, co innego moja siostra słodyczowa dziewczyna Wintydż to super miejsce na randki, jest bardzo klimatycznie, szczególnie na zewnątrz jest bardzo pięknie, kiedy świecą się światełka. Jeszcze na pewno wpadnę wypróbować jakiegoś drinka

Dziękujemy, girlsearchfood
Zrecenzowano 16 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre desery, można jeść oczami, trzeba tylko potem wytoczyć się z lokalu.... Wybór jest bardzo szeroki, a desery "Na bogato" i z naprawdę wysokiej jakości składników.

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, giladp2018
Zrecenzowano 7 maja 2019

będąc w Opolu trzeba odwiedzic WINTYDŻ
koktajle ,desery ,smakowite o których trudno zapomnieć , bardzo miła obsługa -ceny niskie w porównaniu do jakości

zdecydowanie polecam i na pewno wróce

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, w0jtekja

Wintydż — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Opole, Opolskie
Opole, Opolskie

Byłeś(-aś) w Wintydż? Podziel się wrażeniami!