“Super miejsce ”
Wintydż — recenzja

Wintydż
Nr 26 wśród 152 Restauracje (Opole)
Zrecenzowano 16 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre desery, można jeść oczami, trzeba tylko potem wytoczyć się z lokalu.... Wybór jest bardzo szeroki, a desery "Na bogato" i z naprawdę wysokiej jakości składników.

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, giladp2018

Zrecenzowano 7 maja 2019

będąc w Opolu trzeba odwiedzic WINTYDŻ
koktajle ,desery ,smakowite o których trudno zapomnieć , bardzo miła obsługa -ceny niskie w porównaniu do jakości

zdecydowanie polecam i na pewno wróce

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, w0jtekja
Zrecenzowano 2 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Shake w tym lokalu to prawdziwy sztos! Wykonanie i podanie godne pochwały o smaku nie wspominając
P.S podobno czekolada to tez warzywo

Dziękujemy, 647asiac
Zrecenzowano 6 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

W tematyce drinków i deserów w Opolu chyba nie mają konkurencji. Fajna lokalizacja i wystrój, miła obsługa. Polecam.

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, opiat
Zrecenzowano 4 lutego 2019

Pyszne mojito, dobre ceny i mila obsługa! Fajna atmosfera i taras. Zdecydowanie dobra alternatywa na wieczorne wyjście.

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, Kasia L

Wintydż — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Opole, Opolskie
Opole, Opolskie

Byłeś(-aś) w Wintydż? Podziel się wrażeniami!