“Kawa i dzieciaki”
Bejbi cafe — recenzja

Bejbi cafe
Nr 68 wśród 152 Restauracje (Opole)
Zrecenzowano 24 września 2017

Świetne miejsce.
Poszliśmy tam na śniadanie. Trafiliśmy na bardzo miła panią, która posiada wiedzę o kawie i można było zamienić kilka słów o wyższości Gwatemali nad Brazylią oraz Etiopią, która bije obi na głowę:)
Sałatka z granatem pierwsza klasa. Tortilla bezbłędna. Tosty w sam raz.
Salka dla dzieci bardzo fajna. Niesamowite w jak prosty sposób można zrobić ciekawe miejsce dla spotkań rodziców z pociechami.
Trzymam kciuki za rozwój tego miejsca.
No i jeszcze kawa - rewelacja.

Termin wizyty: wrzesień 2017
3  Dziękujemy, wiktorhor

Zrecenzowano 31 lipca 2017 z urządzeń przenośnych

Polecam,fajne kameralne miejsce,pyszna kawa, domowe.ciasto, bawialnia , mila atmosfera,mila obsługa, przy rynku, wszystko na tak

Termin wizyty: lipiec 2017
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Deutsche Telekom
1  Dziękujemy, Trek723946
Zrecenzowano 5 maja 2017

Nasze dzieci już wyrosły trochę, ale miejsce jak najbardziej na TAK.

Byliśmy tuż po otwarciu i obsługa trochę zestresowana, ale bardzo się starająca.

Przekąski i desery w stylu Fit :-), placyk zabaw dla maluszków i trochę większych, super wyposażona łazienka (przewijak, pieluchy, kremy, nocnik itp). Fajny gadżet to parking dla wózków z kłódką

Termin wizyty: marzec 2017
2  Dziękujemy, osiadly
Zrecenzowano 18 kwietnia 2017 z urządzeń przenośnych

Bardzo polecam baby Cafe! Mieszkałam 2 lata w Niemczech i strasznie brakowało mi takiego miejsca. Obecnie Remontujemy mieszkanie w Opolu i przy każdej możliwej okazji przychodzę do baby Cafe żeby trochę odpocząć, napić się pysznej kawy zjeść coś pysznego i zdrowego oraz spędzić miło czas. Właściciele Są rewelacyjni, pomocni i super serdeczni. W kawiarni jest dużo udogodnień dla mamy z małymi dziećmi. Jest podgrzewacz, sala pełna różnorodnych zabawek, menu dostosowane do dzieci w różnym wieku, możliwość kupienia zdrowych świeżych soków z owoców i warzyw, bujaczki, fotelik do karmienia, przewijak i nocnik w łazience. A wózek można przypiąć specjalną kłódką i zostawić pod drzwiami. Baby Cafe to zdecydowanie moja ulubiona kawiarnia w Opolu! Atmosfera jest bardzo sympatyczna i łatwo nawiązać kontakt z innymi mamami. Dzieci integrują się ze sobą i bawią. A kawa i desery są tak pyszne, a atmosfera tak pozytywną, że do kawiarni może przyjść każdy niezależnie czy z dziećmi czy bez. :)

Termin wizyty: kwiecień 2017
1  Dziękujemy, 882joannaw

Bejbi cafe — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Opole, Opolskie

Byłeś(-aś) w Bejbi cafe? Podziel się wrażeniami!