“Regionalne potrawy”
Biesiada Opolska — recenzja

Biesiada Opolska
Nr 9 wśród 152 Restauracje (Opole)
Zrecenzowano 2 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Przepiękna restauracja w stylu folkloru, jedzenie smaczne. Jest to dobry punkt na mapie Opola żeby spróbować regionalnych i niecodziennych dań Ceny są trochę wysokie jak na Opole, ale do przeżycia.

Dziękujemy, 647asiac

Zrecenzowano 1 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Podczas majówki w Opolu chcieliśmy spróbować dań regionalnych. Niestety jedzonko w Biesiadzie nie zachwyca. Zupy są nijakie, natomiast dania główne chłodne, a steki straszenie tłuste. Plus za wystrój i bardzo miłą obsługę.

1  Dziękujemy, marikamj
Zrecenzowano 24 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Wpadlem na przekaske - watrobki z indyka i zupe żurek. Dania smaczne, produkty swieze, dobre pieczywo. Przemila obsluga. Szkoda ze nie moglem sprobowac wiecej;)

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, aceadam83
Zrecenzowano 4 lutego 2019

Pierwszy raz trafiliśmy tu na obiad i już wiemy, ze na pewno nie ostatni. Świetna kuchnia, miła atmosfera i bardzo przytulne miejsce na dobry posiłek i biesiadę. Polecamy bardzo serdecznie odkryte przez nas to miejsce❤️❤️❤️

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, GoniaKu
Zrecenzowano 27 grudnia 2018

Restauracja z fajnym klimatem i dobrą obsługą. Dania bardzo smaczne choć moje dzieci niezmiennie wybierają Duo Śląskie. POLECAM.

Termin wizyty: grudzień 2018
Dziękujemy, Andrzej D

Biesiada Opolska — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Opole, Opolskie
Opole, Opolskie

Byłeś(-aś) w Biesiada Opolska? Podziel się wrażeniami!