“Kawa”
Book A Coffee — recenzja

Book A Coffee
Nr 6 wśród 8 Kawa i herbata (Opole)

Ogólnie mówiąc tak tragicznej obsługi to nie widziałem . Panie które tam pracują , robią to chyba za karę .Bez usmiechu i życia , nie mówiąc już nawet o zwykłym Dziendobry . A gdy moja żona poszła zapytać dlaczego nie dostała jeszcze kawy bo 15 min to chyba wystarczający czas na przygotowanie kawy , zwłaszcza ze ciastko do tej kawy podała pani odrazu .Pani obsługująca powiedziała -„możemy się zamienić ”-szczyt bezczelności . Nigdy już nie odwiedzę tego miejsca i nie polecam nikomu .

1  Dziękujemy, Ania S

Zrecenzowano 4 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Miejsce położone w niedalekim sąsiedztwie Uniwersytetu, ma ciekawy wystrój (nie jest mój ale przychodząc na śniadanie czułam się tu dobrze :). Bardzo polecam bajgle, na które czasami trzeba trochę poczekać (my będąc na śniadaniu w dzień powszedni musieliśmy poczekać na niektóre porcje nawet 30minut ale w weekend nie było tego problemu). Bardzo duży wybór bajgli z dodatkami oraz tostów, koktajli, soków wyciskanych a porcja English Breakfast dla mocarzy. Wszystko naprawdę pyszne. Kawa też smaczna. Byliśmy tam kilkukrotnie na śniadaniu i za każdym razem widziałam coraz to nowe ciasta, również wegańskie, które za każdym razem mnie kusiły ale wygrałam ze swoimi słabościami. No ale wyglądały pięknie i na pewno były smaczne.
Jedyną rzecz, jaką bym poprawiła to sposób wydawania dań, ale szczerze mówiąc nie mam pojęcia jak rozwiązać ten problem - zamówienia odbiera się osobiście obok stanowiska do płacenia i po prostu ciężko było wychwycić które zamówienie należało do nas. Może warto byłoby wprowadzić jakieś numerki przy paragonie?

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, andziulapandziula
Zrecenzowano 28 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Urokliwe miejsce do spotkań, obsługa kompetentna, spełniają życzenia, lokal przyjazny dla dzieci, smaczne przekąski: słodkie i pożywne. Zdrowe soczki ŚWIEŻE. Atmosfera bardzo przyjazna, wyluzowana. Polecam

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, sharklina
Zrecenzowano 20 sierpnia 2018

Z uwagi na bliskość Uniwersytetu byłam tam częstym gościem, kiedyś kawa była wyśmienita. Teraz kawa z wizyty na wizytę jest gorsza, rozwodniona, nieodpowiednio zaparzona.

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, Triparta
Zrecenzowano 26 stycznia 2018

Kameralne, urocze miejsce. Smaczna kawa (duży wybór), szczególnie polecam bananową, przepyszne bajgle- cieplutkie, w sam raz do kawy. Warto zajrzeć! :)

Termin wizyty: styczeń 2018
Dziękujemy, Justyna X

Book A Coffee — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Opole, Opolskie

Byłeś(-aś) w Book A Coffee? Podziel się wrażeniami!