Must see

Zrecenzowano: 21 sierpnia 2019
57weronikaw
Gdańsk, Polska
Dobra zabawa

Nowoczesne i ciekawie urządzone, interaktywne muzeum. Fajną opcją jest możliwość nagrania swojego... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 5 sierpnia 2019
MagdaW1985

Zrecenzowano: 21 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Muzeum nowocześnie zrobione, bardzo pomysłowo. Przechodzimy przez różne epoki polskiej muzyki. Polecam gorąco dla fanów polskiego brzmienia ;)

Dziękujemy, 57weronikaw
Zrecenzowano: 5 sierpnia 2019

Nowoczesne i ciekawie urządzone, interaktywne muzeum. Fajną opcją jest możliwość nagrania swojego wykonania utworu

Termin skorzystania z atrakcji: grudzień 2018
Dziękujemy, MagdaW1985
Zrecenzowano: 8 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo fajna forma zwiedzania muzeum. Sprzęt audio, który się otrzymuje przy wejściu działa bardzo dobrze. Jakość dźwięku bez zarzutu a także sposób użycia jest bardzo prosty i intuicyjny. Zbiory są bardzo bogate a i sposób ich ułożenia jest bardzo logiczny. To znaczy ze ułożenie poszczególnych ekranów jest zgodne z wiekiem i gatunkiem danego materiału. U góry możliwość zrobienia zdjęcia w stroju artysty i wysłania zdjęcia na swojego maila. Cena też bardzo przystępna. Można tu spędzić od 2-4 godzin.

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
Dziękujemy, 938jarekb
Zrecenzowano: 20 listopada 2018

Wizyta w Muzeum Polskiej Piosenki była super można było posłuchać swoich ulubionych nagrań, zrobić sobie zdjęcia w różnych strojach artystycznych i wysłać je na swojego @. Można było wejść do kabiny i zaśpiewać i sprawdzić jak się pięknie fałszuje :) Generalnie bardzo polecam nam się bardzo podobało

Termin skorzystania z atrakcji: listopad 2018
3  Dziękujemy, benia666
Zrecenzowano: 26 października 2018 z urządzeń przenośnych

Witam.

Nie spodziewalem się takiego muzeum gdy się do niego wybrałem z dziećmi. Było warto mógłbym tam spędzić pół dnia słuchając muzyki. Pracownicy baaardzo mili i super pomocni. Gorąco polecam.

Termin skorzystania z atrakcji: październik 2018
1  Dziękujemy, Bartosz P