“Miło jak w Tulsi”
Tulsi — recenzja

Tulsi
Nr 4 wśród 146 Restauracje (Opole)
Zrecenzowano 5 maja 2019

Odwiedzając Opole postanowiliśmy wpaść do Tulsi. Lokal z zewnątrz nie przyciąga i nie zachwyca - gdybyśmy nie wiedzieli gdzie idziemy, to prawdopodobnie nie trafilibyśmy tutaj "z ulicy". Restauracja mieści się w piwnicy, jest dość mało miejsca, a sam wystrój jest raczej skromny, ale te wszelkie minusy nic nie znaczą w porównaniu do jedzenia jakie tu serwują. Zamówiliśmy Chicken Samosa czyli pierożki z kurczakiem i przyprawami, które były bardzo smaczne, chrupiące, podawane z pikantnym sosem. Butter Chicken z ryżem - sam smak bardzo mnie zaskoczył, gdyż tutaj robiony jest delikatnie na słodko. Mięso z kurczaka było zrobione rewelacyjnie, rozpływało się w ustach. Moim zdaniem Butter Chickien był rewelacyjny i z całą pewnością wrócimy tu po niego. Zamówiliśmy jeszcze jagnięcinę z pieca tandoori. Także była bardzo smaczna, dość pikantna ale bardzo miękka. Rozpływała się w ustach. Podawana była z orzeźwiającym sosem jogurtowym. Na deser zamówiliśmy Mango Kulfi - bardzo smaczne, domowe lody o smaku mango, lekko słone.
Nie można także zapominać o przemiłej obsłudze.
Za dwa mango lassi, jus cool, chicken samosa, lamb tandoori, butter chicken zapłaciliśmy 111,00 zł

Dziękujemy, Damian19999

Zrecenzowano 3 maja 2019

Fajny lokal kameralny troszke malutki , ale jedzonko super smaczne , swierze i godne polecena nie na 5 ale na 6 .

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, Tomekau1
Zrecenzowano 18 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Byliśmy przejazdem, bardzo fajne miejsce, przemiła obsługa, jedzenie smaczne, placki przepyszne, ale lody mango doskonale!! Poleca.

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, martakD8029CV
Zrecenzowano 6 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Lokal z pewnością wyróżnia się na mapie Opola bo w tematyce tej kuchni nic innego raczej się nie spotka, a to już duży plus. Obsługa bardzo miła, miejsce czyste i schludne. Co do jedzenia to mam jednak mieszane uczucia. Z jednej strony było wspaniale doprawione, moje smaki. Z drugiej strony, potrawy które zamówiliśmy miały ogromne kawałki kurczaka, a to już zupełnie nie moje klimaty. Miałem wrażenie że nie były do końca przygotowane i zarówno ja jak i żona trafiliśmy na "kostki".. ja preferuję mięso drobiowe drobno pokrojone ale zdaje sobie sprawę że to moje subiektywne odczucia. Druga sprawa że byliśmy wspólnie a potrawy były podawany w różnych odstępach czasowych. Chciałem poczekać na żonę, ale zupa mi stygła więc zacząłem wcześniej. Ja kończyłem zupę a ona dopiero dostała swoją. Druga potrawa podobnie. To duży minus. Ceny potraw też różne. Można zjeść tanio, a jednoczesnie za obiad dla dwojga można też zapłacić ok. 100zl. To już dosc dużo jak na tego typu lokal. Sam lokal też ma swoje minusy o czym się przekonałem po wyjściu. Dosłownie cali byliśmy przesiąknięci zapachem jedzenie które jednak bardziej "pachniało" jak frytura. Podsumowując, myślę że tam wrócę madrzejszy i będę już wiedział co zamawiac więc odczucia będą zdecydowanie lepsze, ale na tę chwilę jednak oceniam na mocne 3.

Termin wizyty: luty 2019
1  Dziękujemy, opiat
Zrecenzowano 22 stycznia 2019

Przepyszne jedzenie i bardzo miła obsługa, zasłużone 5 gwiazdek i na pewno tu wrócę. Cenowo również ok.

Termin wizyty: grudzień 2018
2  Dziękujemy, danielopole

Tulsi — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Opole, Opolskie

Byłeś(-aś) w Tulsi? Podziel się wrażeniami!