Zrecenzowano: 4 grudnia 2018

Spotkanie rodzinne po wielu latach od ostatniego spotkania. Rodzina, wybrała ten lokal, bo przyjeździe z Kanady w nim zamieszkała. Nie byłem z tego wyboru zadowolony, gdyż kiedyś kuchnia w tym lokalu nie była zbyt wysokich lotów. Niestety moje obawy potwierdziły się, również i tym razem nie było najlepiej. śląska rolada zabita, płat wołowiny zbyt słabo rozbity (ani śladu musztardy rozsmarowanej na mięsie, kluski śląskie gumowate, okraszone zbyt gęstym ciemnym pieczeniowym sosem. Pytałem kelnera czy kapusta czerwona jest w postaci kapusty sparzonej (jako surówka) - dostałem odpowiedź twierdzącą, lecz niestety była to kapusta czerwona na ciepło. Niestety kolejny zawód.

Wskazówka dotycząca pokoi: Trudno oceniać mi hotel ponieważ korzystałem wyłącznie z restauracji hotelowej.
Dziękujemy, wzr2018
Zrecenzowano: 2 grudnia 2018

Szara willa to bardzo sympatyczny, czysty hotel. Jednak najlepiej wcześniej zadzwonić na recepcję, żeby dostać instrukcję dotarcia do hotelu. Najlepiej najpierw próbować zaparkować bezpośrednio przed wejściem głównym do hotelu, pójść się zameldować, otrzymać kartę do pokoju, a dopiero potem wsiąść w auto, zrobić kółko dookoła, pokonując przy tym dwa skrzyżowania i wjechać na parking. Tylko od tylnej strony hotelu jest możliwość skorzystania z windy inie ma konieczności biegania po schodach. Ale żeby dostać się od strony parkingowej do części hotelowej budynku (w budynku znajduje się jeszcze klub bilard, kręgle), trzeba mieć już kartę do pokoju, bo inaczej na teren hotelu się nie dostaniemy. Ciężko tę logistykę opisać w miarę klarownie. Jest to duży minus całego hotelu. Poza tym, nie ma się czego czepiać. Pokoje ładne, łazienka trochę mało gustownie urządzona (kiepski architekt wnętrz), ale absolutnie czysto. Przeciekał trochę brodzik od prysznica i w parę minut kąpieli na środku łazienki zrobiła się spora kałuża, co zgłosiłem na recepcji. Ale awarie zdarzają sie wszędzie, więc nie ma problemu (o ile zostało zaraz naprawione). Jedzenie smaczne, obsługa hotelu bardzo sympatyczna, pomocna.

Termin pobytu: październik 2018
  • Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, Michał B
Zrecenzowano: 17 listopada 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre miejsce: ładny i czysty pokój, miła i kompetentna obsługa, smaczne śniadanie. Jedyne do czego mógłbym się przyczepić to łazienka - lepiej by było gdyby ten poziom hotelu miał mydło, szampon itd. a nie dozowniki na ścianach. Ale to drobny szczegół... Generalnie polecam!

Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, JakDeb4449
Zrecenzowano: 14 listopada 2018 z urządzeń przenośnych

Do tego miejsca trafiliśmy przypadkiem ale napewno będziemy wracać :) Pozytywne zaskoczenia spotykały nas na każdym kroku, zaczynając od wyposażenia i przestronności pokoi (nie zabrakło nawet deski do prasowania i żelazka w każdym pokoju), poprzez miłą i profesjonalną obsługę, a na przepysznym śniadaniu (bardzo duży wybór różnorodnych potraw) kończąc :) Gorąco polecam!

Dziękujemy, daniellR8000HM
Zrecenzowano: 29 października 2018 z urządzeń przenośnych

Witam.

Hotel godny polecenia. Czyste pokoje, śniadanie super jak również dania obiadowe. Duży atut to sala fitness w budynku, kręgielnia i podziemny garaż. Bliskość centrum to również duży atut. Obsługa miła i uczynna.
Polecam.

Termin pobytu: październik 2018