“Przyjemnie z wpadką”
Kubryk — recenzja - ZAMKNIĘTE

Kubryk
Zrecenzowano 19 grudnia 2016 z urządzeń przenośnych

Wieczorne spotkanie z przyjaciółkami. Pyszna zupa krem z cukini, niesamowite ciasto czekoladowe z gruszką a na koniec bardzo kiepskiej jakości gorąca czekolada.
Miła obsługa, przyjemne wnętrze, przystępne ceny ale niesmak pozostanie.

Termin wizyty: grudzień 2016
1  Dziękujemy, Anna S

Zrecenzowano 9 grudnia 2016

Już nie jeden raz mieliśmy tu spotkanie klasowe. Zawsze miła obsługa, lokal bardzo klimatyczny, pełen fajnych dekoracji i pamiątek z podróży. Jedzenie dobre, szybko podane.

Termin wizyty: styczeń 2016
Dziękujemy, Tessi55
Zrecenzowano 1 listopada 2016 z urządzeń przenośnych

Coś mi w tym miejscu nie pasuje. Niby ładny wystrój, choć nie w moim guście, nawiązujący do klimatu morskiego. Niby przyjemna obsługa, choć trafiliśmy na panią, która była pierwszy dzień w pracy, ale naprawdę bardzo się starała. Ale muzyka jazzowa, przy której można usnąć, nie poprawia nastroju tego lokalu. Ciasto gruszkowe-nic szczególnego, pizza-przeciętna. Mały wybór piw jak na tego typu miejsce (tawerna). Sama nie wiem. Polecam mało wymagającym. Ale wierzę w duży potencjał tego miejsca.

Termin wizyty: listopad 2016
Dziękujemy, polscotia
Zrecenzowano 30 października 2016 z urządzeń przenośnych

Smaczne ciasto czekoladowe z gruszkami i dobra herbata. Miła obsługa, przyjemny wystrój, zaraz przy rynku.

Termin wizyty: październik 2016
Dziękujemy, 269katarzynak
Zrecenzowano 17 września 2016

Obsługa miła, choć niedoświadczona i przez co może szczera ... bo dowiedziała się w kuchni że podawane rybki są mrożone. Przez co zrezygnowaliśmy i wybraliśmy sałatki - 2 z 3 znajdujących się w karcie. Osobiście polecam łososiową. Ceny "rynkowe" więc relatywnie wyższe. Piwo które zwykle piję było nie smaczne ... a skoro podane w kuflu nie mogłem stwierdzić autentyczności ... a chyba nie tak powinno być.

Termin wizyty: wrzesień 2016
Dziękujemy, ROBERT D

Kubryk — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Opole, Opolskie