Zrecenzowano: 27 października 2018

Nasze początkowe rozczarowanie powitaniem i pokojem (do właścicieli: warto zacząć używać miłych dla powonienia detergentów), po śniadaniu zamieniło się w zachwyt. Rozczarowujące było też to, że śniadania serwowane są jedynie od 7 do 9, co dla mojej żony stało się problemem, bo musiała w sobotę rano zwlec się z łóżka o godzinę za wcześnie. Pokój obszerny, czysty i wyposażony w takie nieoczywiste w hotelach tej klasy elementy wyposażenia, jak waciki do zmywania makijażu, czy pałeczki do uszu. Łóżko wygodne, przyjemna pościel, miła dla stóp wykładzina na podłodze, parking, wi-fi. Ale przede wszystkim serwis śniadaniowy, prosty, ale niebanalny. Smaczne produkty w bufecie, ale nie tylko marketowe, co się nazbyt często zdarza w hotelach, a zwłaszcza tej klasy, ale również domowe wyroby. Jajecznica, omlet serwowane na świeżo, na zamówienie. Przemiła pani kucharko-kelnerka. Nie wiem, czego lepszego można się jeszcze spodziewać po Nowym Sączu ;). Pozdrawiam.

Termin pobytu: październik 2018
Dziękujemy, 482dariuszs
Zrecenzowano: 29 kwietnia 2018 z urządzeń przenośnych

Hotel godny polecenia, pobyt w nim należy do bardzo udanych! Pokoje z klimatem, czyste, posiadają wszystko co potrzebne. W dodatku przepyszne śniadanie w restauracji! Z hotelu dobry dojazd do centrum oraz wyjazd do Krynicy Zdroju. Polecam!

Termin pobytu: kwiecień 2018
1  Dziękujemy, Aleksandra A
Zrecenzowano: 7 lutego 2018 z urządzeń przenośnych

Jestem tu juz kolejny raz. Hotel pachnący, czysty, klimatyzowany. Restauracja - no cóż, kubki smakowe są bardzo przyjemnie łaskotane. Polecam wszystkim spróbowanie tutejszych potraw oraz doskonałych, regionalnych trunków (piwo, wino oraz mocne alkohole) A wszystko za niewygórowaną cenę. Na pewno tu wrócę!

Termin pobytu: luty 2018
Typ podróży: Podróż służbowa
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z ASUS 6 Stub App Smartphone
1  Dziękujemy, danior384
Zrecenzowano: 14 stycznia 2018

Piękny, kameralny, klimatyczny Hotel, który można opisywać w samych superlatywach:) Wyjątkowo gustowny wystrój wnętrz:) Czyściutko, cieplutko, spokój, cisza:) Przepyszne śniadania. Od właścicieli bije pozytywna energia. Rzadko dzisiaj spotyka się tak wspaniałych ludzi:) Żal było wracać... Z czystym sercem POLECAM :)
Do zobaczenia wkrótce :)

Ps. Winko przepyszne:) Dziękujemy :)
B. Karbowiak

Termin pobytu: grudzień 2017
1  Dziękujemy, BeataK1271
Zrecenzowano: 22 maja 2017

Jeden nocleg jednak w skrócie :
Pokoj 5 - czysty nowy zadbany
Łazienka - nowa duża z suszarką reczniki czyste i dużo
Parking - Duży jest miejce
Sniadanie - Wyśmienite na poziomie hoteli zagranicznych 3 gwiazdki all inclusive
Wyjazd biznesowy - odpocząłem polecam na jeden wypad jak i na dłuzszy pobyt, chodź w Sączu nic ciekawego za bardzo nie ma

Termin pobytu: wrzesień 2016
  • Typ podróży: Podróż służbowa