Nowy Sącz

“Obiad”
Restauracja Mekong — recenzja

Restauracja Mekong
Nr 13 wśród 65 Restauracje (Nowy Sącz)

Kolejny raz wizyta w mekongu nie zawiodła, praktycznie zawsze zamawiamy kurczaka po tajski w mega chrupiące panierce z aromatycznym sosem. Porcja tak duża że po takim obiedzie nie masz juz ochoty na kolacje i wychodzisz mega pełny. Jedzenie aromatyczne, bardzo smaczne, polecam!

Dziękujemy, 565piotrn

Zrecenzowano 7 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jeśli chodzi o kuchnie orientalna w Nowym Sączu to spoko, ogólnie mam porównanie z Krakowem gdzie takich barów jest bardzo dużo, jednakże jak na Sącz to spoko.

Dziękujemy, trunkyns
Zrecenzowano 8 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Makaron bez smaku, chociaż egzotycznie było - surówka z kapusty i koperek nijak mogą się wpasować w kuchnię orientalną. Kelnerka nie miała pojęcia czym różni się herbata jaśminowa od kwiatu lotosu - żenada.

Wystrój może i nawiązuje do kuchni orientalnej ale to i tak stwierdzenie na wyrost

Dziękujemy, K_l_e_m_e_n_t_y_n_k_
Zrecenzowano 8 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie bardzo dobre i przystępne cenowo. Kiedyś porcje były większe. Z obsługą różnie. Kiedyś zamówiłam danie na miejscu i na wynos. Danie na wynos miało być przygotowane około 15 minut po podaniu dania na salę (chciałam żeby było jeszcze ciepłe). Zapomniano o moim zamówieniu. Powiedziano żebym poczekala 20 minut. Czekałam 50! Poprosiłam o zwrot gotówki.

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, Angelinka112
Zrecenzowano 1 kwietnia 2019

I miejsce chyba popularne, bo nawet w tygodniu można tu spotkać sporo klientów. Klasyczna kuchnia dalekowschodnia, z dość dużymi porcjami. Lokal dwupoziomowy.

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, Przemysław N

Restauracja Mekong — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Stary Sącz, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Mekong? Podziel się wrażeniami!