“Dobra pizza”
Marti Pizza — recenzja

Marti Pizza
Nr 39 wśród 65 Restauracje (Nowy Sącz)
Kuchnie: Pizza

Bardzo dobra pizza jedna z lepszych w Nowym Sączu;) wystrój okej obsługa bardzo miła serdecznie polecam naprawdę warto

Dziękujemy, 771andrzejp
Zrecenzowano 16 listopada 2015 z urządzeń przenośnych

Niepozorne miejsce z pyszna kuchnią.
Pyszne jedzenie przygotowywane bezpośrednio przed podaniem. Rewelacyjna pizza i dania kuchni polskiej. W skrócie - dla każdego coś dobrego! Polecam

Termin wizyty: listopad 2015
Dziękujemy, Julita K
Zrecenzowano 26 sierpnia 2015

Naprawdę dobre jedzenie. Polecam każdemu, kto lubi polską kuchnię. Codziennie świeże warzywa. Danie dnia w bardzo dobrej cenie

Termin wizyty: lipiec 2015
Dziękujemy, Studio E

Marti Pizza — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Stary Sącz, Małopolskie

Nowy Sącz, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Marti Pizza? Podziel się wrażeniami!