“Lunch - pyszne sushi”
O Kami Sushi — recenzja

O Kami Sushi
Nr 5 wśród 65 Restauracje (Nowy Sącz)

Najlepsze sushi w okolicy. Niesamowita wiedza historyczna, jedzenie tworzone z pasja i zaangażowaniem. Indywidualne podejście do klienta. Pysznie i ładnie, a to bardzo rzadko idzie w parze w sadeckich restauracjach. Bardzo polecam. Żywieniowa przygoda .

Dziękujemy, nsaczjoa2016

Zrecenzowano 8 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Lokal co prawda malutki, bo tylko trzy stoliki, ale calkiem przytulny. Trzeba wczesniej zrobic rezerwacje, gdyz maja duzo zamowien i czesto pod wieczor juz nie obsluguja. Poza tym sushi przepyszne, ze swiezych i dobrych jakosciowo skladnikow, polecam :)

Dziękujemy, hejmik
Zrecenzowano 11 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Najlepsze sushi w sączu
Miła przyjazna atmosfera połączona z pysznymi roleczkami
Maślana łosoś tuńczyk świerzutkie moc

Termin wizyty: grudzień 2018
Dziękujemy, 233maciekb
Zrecenzowano 18 stycznia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre zupy, świetne sushi (szczególnie sashimi) jak i pozostałe maki. Znakomita obsługa. Zdecydowanie polecam!

Termin wizyty: styczeń 2019
Dziękujemy, 845maciejm
Zrecenzowano 16 stycznia 2019 z urządzeń przenośnych

Witam tu Kasia chcę Was zachęcić do spróbowania najlepszych suschi w mieście próbowałam inne suschi kupować ale nie odstają smakiem od tych waszych.

Termin wizyty: styczeń 2019
1  Dziękujemy, KatarzynaR117

O Kami Sushi — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Nowy Sącz, Małopolskie

Byłeś(-aś) w O Kami Sushi? Podziel się wrażeniami!