“Szału brak. Rozczarowania też.”
Restauracja Marina — recenzja

Restauracja Marina
Nr 25 wśród 62 Restauracje (Nowy Sącz)
Zrecenzowano 7 marca 2018 z urządzeń przenośnych

Restauracja z aspiracjami. Ciekawa, zróżnicowana karta. Niestety na obsługę przyszło nam trochę czekać, a dania? Gołąbki z jeleniem idealne, pierogi z wołowiną perfekcyjne ale niestety zarówno stek rib eye jak i stek z polędwicy zamiast być "medium rare" okazały się "medium", co zepsuło niestety dobre wrażenie.

Termin wizyty: marzec 2018
Dziękujemy, Adrian C

Zrecenzowano 24 lutego 2017 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre jedzenie. Miła i sympatyczna obsługa, jedynym minusem jest brak możliwości zamówienia średnio wysmarzonego steka z tuńczyka ( taki zawsze jadam i jest najlepszy), zostałem poinformowany, że może być blue bądź well done. Poza tym mankamentem reszta bez zarzutów i na wysokim poziomie. Godne polecenia!

Termin wizyty: luty 2017
Dziękujemy, leo10fcb
Zrecenzowano 9 listopada 2016

Kilkukrotnie miałem przyjemność jeść w Marinie. Za każdym razem każde z dań jest perfekcyjne. Ciekawe smaki, każdy składnik jest przygotowany idealnie. Do tego świetna obsługa

Termin wizyty: listopad 2016
Dziękujemy, Tomasz S
Zrecenzowano 6 września 2016

Polecam szczególnie pierogi z wołowiną i żeberka.Świetne sushi.Obsługa bardzo starająca się.Bardzo dobry kucharz.

Termin wizyty: wrzesień 2016
Dziękujemy, Krystyna M
Zrecenzowano 29 sierpnia 2016

Pyszne , świeże dania .Przemiła obsługa. Nowoczesny design. Taras z przepięknym widokiem. Uwaga na piątki , wieczorem bez rezerwacji możecie nie zjeść.

Termin wizyty: sierpień 2016
Dziękujemy, Rafał B

Restauracja Marina — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Stary Sącz, Małopolskie

Nowy Sącz, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Marina? Podziel się wrażeniami!