Hotel położony poza ścisłym centrum miasta. Parking naziemny bezpłatny, podziemny płatny. Przystanek komunikacji miejskiej przy hotelu. Obsługa recepcji rzeczowa, miła i pomocna. Pokój widny, przestronny i czysty, Dostęp do internetu stabilny i wystarczająco szybki.

Dziękujemy, kchWAWpl

W chwili przybycia przywitał nas wielki rozgardiasz związany z przybyciem gości weselnych.Pani na recepcji uspokajająco zapewniła,że weselny hałas nie będzie dokuczał.Myliła się...ale to tym później.Po przybyciu do pokoju (304) zauważyłem niedomknięte drzwi szafy.Okazało się,że szafa ma oderwany jeden z zawiasów a w środku.... dwie nieświeże (cuchnące!) męskie koszule (krótki rękaw). Po telefonie pani z recepcji zabrała wątpliwe gadżety, ale fetorek jeszcze jakiś czas był wyczuwalny. Hotel chwali się,że na gości czeka powitalna butelka wody i zestaw do zaparzenia kawy/herbaty. Nie było tego w pokoju ! tylko czajnik i filiżanki.Obsługa bez przekonania tłumaczyła to kłopotami z dostawcą ( ale podczas śniadania herbata w saszetkach była) Weselne dudnienie jednak było słyszalne. Dawno tak źle nie spaliśmy, co z tego ,że poduszka ok. materac wygodny ale to... umpa umpa ... A na biurku regulamin z zasadami pobytu i ten punkt o ciszy nocnej i nie robieniu hałasu... ha ha czysta szydera.Śniadanie o tu bez zarzutu: dużo ,rozmaicie do syta.Jeszcze Ibis Styles w Wałbrzychu w łazience miał podgrzewaną podłogę tu tego nie ma. A i był tańszy.Czyli uwaga pobyty sobota/niedziela obarczone ryzykiem wesela.

Dziękujemy, marekw264
Zrecenzowano: 10 września 2019

Zrecenzowano: 8 września 2019

Hotele IBIS zawsze kojarzyły mi się z bardzo pokojami podobnymi do plastikowych kapsuł. Jakież było moje zdziwienie, gdy otworzyłem drzwi do mojego pokoju :) Zaskoczenie totalne - żywe kolory, nowoczesna stylizacja, wysokiej jakości materiały, przestrzeń i funkcjonalność. Brawo dla hotelu za pomysł i odwagę. W takim pokoju można mieszkać przez wiele tygodni.
Drugi PLUS dla obsługi - uprzejmość, uśmiech, życzliwość i profesjonalizm.
Wszystko to sprawia, że gość w hotelu IBIS nie czuje się anonimowy, a to w hotelach nie jest często spotykane.

Wskazówka dotycząca pokoi: Pokoje od strony osiedla są ciche
Dziękujemy, Rulon123
Zrecenzowano: 4 września 2019

Bardzo przyjemny pokój w miłej kolorystyce. Czysty i przytulny. Kompetentna i uprzejma obsługa w recepcji i hotelowej restauracji. smaczne jedzenie i piwo - zarówno z lokalnych browarów jak też szczególnie trafiający w moje gusta Grimbergen.

Dziękujemy, Magdusia K