Zrecenzowano: 10 września 2019

Zrecenzowano: 8 września 2019

Hotele IBIS zawsze kojarzyły mi się z bardzo pokojami podobnymi do plastikowych kapsuł. Jakież było moje zdziwienie, gdy otworzyłem drzwi do mojego pokoju :) Zaskoczenie totalne - żywe kolory, nowoczesna stylizacja, wysokiej jakości materiały, przestrzeń i funkcjonalność. Brawo dla hotelu za pomysł i odwagę. W takim pokoju można mieszkać przez wiele tygodni.
Drugi PLUS dla obsługi - uprzejmość, uśmiech, życzliwość i profesjonalizm.
Wszystko to sprawia, że gość w hotelu IBIS nie czuje się anonimowy, a to w hotelach nie jest często spotykane.

Wskazówka dotycząca pokoi: Pokoje od strony osiedla są ciche
Dziękujemy, Rulon123
Zrecenzowano: 4 września 2019

Bardzo przyjemny pokój w miłej kolorystyce. Czysty i przytulny. Kompetentna i uprzejma obsługa w recepcji i hotelowej restauracji. smaczne jedzenie i piwo - zarówno z lokalnych browarów jak też szczególnie trafiający w moje gusta Grimbergen.

Dziękujemy, Magdusia K
Zrecenzowano: 25 sierpnia 2019

Dobry hotel za rozsądną cenę.
Bardzo smaczne i urozmaicone śniadanie. Miła obsługa. Bardzo dobra lokalizacja jeśli ktoś lubi biegać. W pobliżu ładnie usytuowana ścieżka dla biegaczy. Z minusów- jak dla mnie zbyt ciasne pokoje i źle rozwiązany system klimatyzacji. Zbyt blisko łóżka i zbyt głośna. Mimo to polecam.

Dziękujemy, 786rafall
Zrecenzowano: 12 sierpnia 2019

Hotel nowy, z nowoczesnymii bardzo czystymi pokojami, łatwym doojazdem. Bardzo miłym zaskoczeniem była jakość serwowanych potraw w hotelowej restauracji. Dla wielbicieli Tatara gorąco poloecam. Zresztą pozostałe potrway też zaiwiesiły poprzeczkę bardzo wysoko. Na pewno tu wrócę

Dziękujemy, bogdanwegiel