“Troszkę można poprawić”
Karczma Polska — recenzja

Karczma Polska
Nr 1 wśród 32 Restauracje (Mielec)
Zrecenzowano 1 tydzień temu

Obiad, w karczmie może 8 osób. Od zamówienia do podania dań ok 50 minut. Dania smaczne, ładnie podane. Obsługa miła, starała się usprawiedliwić opieszałość kuchni. Nad szybkością realizacji zamówień powinni popracować nie zapominając o utrzymaniu poziomu potraw. W sumie polecam, gdy ktos ma czas. Można tutaj kupić produkty regionalne, ale moim zdaniem ceny trochę zbyt wygórowane.

Termin wizyty: lipiec 2018
Dziękujemy, MirPawlow

Zrecenzowano 26 października 2018 z urządzeń przenośnych

Zatrzymaliśmy się na śniadanie: żurek i jajecznica z kurkami pycha, omlet ogromny ! Przeglądam resztę karty i ślinka cieknie :)

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, PiotrekK186
Zrecenzowano 30 września 2018 z urządzeń przenośnych

Jestem pod wrażeniem. Wspaniala i przemiła obsługa,a jedzenie.......to trzeba przeżyć,do dziś mam w ustach smak karkówki z dzika na plackach ziemniaczanych po prostu REWELACJA

Dziękujemy, AnulkaO
Zrecenzowano 26 września 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo dziękujemy za bardzo miłą obsługę i pyszne jedzenie .Bardzo smaczna zupa z leśnych grzybów.Polecamy

Dziękujemy, paorzech
Zrecenzowano 26 września 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo ale to bardzo chciałbym polecić ta restauracje !!! Jedzenie wyśmienite , kelnerki bardzo sympatyczne i pomocne , a atmosfera w tej restauracji nie oceniona !!! Napewno polecę to miejsce swojej rodzinie i znajomym . Dla mnie nr 1 !

Dziękujemy, Joanna B

Karczma Polska — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Mielec, województwo podkarpackie

Byłeś(-aś) w Karczma Polska? Podziel się wrażeniami!