“Śniadanko ”
Karczma Polska — recenzja

Karczma Polska
Nr 1 wśród 32 Restauracje (Mielec)

Zatrzymaliśmy się na śniadanie: żurek i jajecznica z kurkami pycha, omlet ogromny ! Przeglądam resztę karty i ślinka cieknie :)

Dziękujemy, PiotrekK186

Zrecenzowano 30 września 2018 z urządzeń przenośnych

Jestem pod wrażeniem. Wspaniala i przemiła obsługa,a jedzenie.......to trzeba przeżyć,do dziś mam w ustach smak karkówki z dzika na plackach ziemniaczanych po prostu REWELACJA

Dziękujemy, AnulkaO
Zrecenzowano 26 września 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo dziękujemy za bardzo miłą obsługę i pyszne jedzenie .Bardzo smaczna zupa z leśnych grzybów.Polecamy

Dziękujemy, paorzech
Zrecenzowano 26 września 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo ale to bardzo chciałbym polecić ta restauracje !!! Jedzenie wyśmienite , kelnerki bardzo sympatyczne i pomocne , a atmosfera w tej restauracji nie oceniona !!! Napewno polecę to miejsce swojej rodzinie i znajomym . Dla mnie nr 1 !

Dziękujemy, Joanna B
Zrecenzowano 26 września 2018 z urządzeń przenośnych

Z czystym sumieniem polecam wszystkim Karczmę Polską!! Pyszne jedzenie, obszerna karta w której każdy znajdzie coś dla siebie, uroczy wystrój, przemiła i profesjonalna obsługa. Polecam zarówno na obiad, kolację czy spotkanie biznesowe.

Dziękujemy, ilona b

Karczma Polska — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Mielec, województwo podkarpackie

Byłeś(-aś) w Karczma Polska? Podziel się wrażeniami!