“Smacznie”
Karczma Polska — recenzja

Karczma Polska
Nr 1 wśród 32 Restauracje (Mielec)
Zrecenzowano 26 września 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo dziękujemy za bardzo miłą obsługę i pyszne jedzenie .Bardzo smaczna zupa z leśnych grzybów.Polecamy

Dziękujemy, paorzech

Zrecenzowano 26 września 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo ale to bardzo chciałbym polecić ta restauracje !!! Jedzenie wyśmienite , kelnerki bardzo sympatyczne i pomocne , a atmosfera w tej restauracji nie oceniona !!! Napewno polecę to miejsce swojej rodzinie i znajomym . Dla mnie nr 1 !

Dziękujemy, Joanna B
Zrecenzowano 26 września 2018 z urządzeń przenośnych

Z czystym sumieniem polecam wszystkim Karczmę Polską!! Pyszne jedzenie, obszerna karta w której każdy znajdzie coś dla siebie, uroczy wystrój, przemiła i profesjonalna obsługa. Polecam zarówno na obiad, kolację czy spotkanie biznesowe.

Dziękujemy, 89ilonab
Zrecenzowano 16 września 2018

Niedzielne popołudnie , wycieczka z żoną i plan na obiad w Karczmie Polskiej w Mielcu.
Rezerwacja zrobiona
Zupy poprawne ; Zachwalany jedynie " niedzielny " esencjonalny rosół i grzybowa z grzybem . Jedynie na minus to zupełny brak słoności w grzybowej i mnóstwo zielonego pokrywającego całą miseczkę co uniemożliwia wydostanie się aromatu grzybków ( naliczyłem 3 )
A teraz coś czego nigdy Państwu w tej ....karczmie nie polecę .

Żeberka przygotowuje się chyba w każdej kuchni, w której religia dopuszcza spożywanie mięsa wieprzowego. Możemy znaleźć żeberka grillowane, pieczone, duszone, orientalne, musztardowe, na słodko czy na ostro
Ja zamówiłem - " Żeberka długo pieczone
konfitowane żeberka podawane z frytkami domowymi
i buraczkami ćwikłowymi
32,00

Danie to tzw. główne, to niemy krzyk wieprzowych żeberek. Pierwsze, co sie rzuca w oczy po otrzymaniu dania: jest ogromnie zalane czymś co przypomina widokiem kocią biegunkę , a smakuję jak coś czego kulturalny człowiek nie powinien wkładać do ust.
Okazało się , że to coś niby sos miał po prostu przykryć żeberko w sensie jajka niespodzianki.
Żeberka zawierające olbrzymią ilość kości oraz tłuszczu. Są twarde i niedelikatne. Podane z ręcznie robionymi nieobranymi z łupiny frytkami wielkości kawałków pomarańczy wieńczą to arcydzieło .

Oczywiście poprosiłem panią kelnerkę o spotkanie z szefem kuchni i nastąpiło to bardzo szybko.
Pani kucharka zobaczyła mój talerz i prostymi słowami wyjaśniła mi , iż żeberka takie są bo takie są cyt " Wie Pan tniemy je z długich kawałków i czasem się trafi bardziej tłusty kawałek " W nagrodę , że pan nie zwymiotował ( to już mój dopisek ) proponujemy Państwu szarlotkę .
Dziękuję bardzo za szarlotkę powiedziałem za duże ryzyko .

Naprawdę to bezczelne tłumaczenie i bezczelność podawać coś takiego gościom .
No ale cóż kasa musi się zgadzać .
Z poważaniem Piotr S. Tarnów

3  Dziękujemy, scviatar
Zrecenzowano 9 września 2018 z urządzeń przenośnych

Baznadziejna kuchnia. Kaczka na różowo przeciągnięta jak podeszwa. Żeberka robione na kolanie. Niewytopiony tłuszcz i słabe dodatki. Ostatni gwóźdź programu to pierogi, które prawie się wybroniły gdyby nie ciasto o grubości asfaltu

Termin wizyty: lipiec 2018
1  Dziękujemy, Trip725105

Karczma Polska — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Mielec, województwo podkarpackie

Byłeś(-aś) w Karczma Polska? Podziel się wrażeniami!