“Porażka”
Karczma Polska — recenzja

Karczma Polska
Nr 1 wśród 32 Restauracje (Mielec)
Zrecenzowano 9 września 2018 z urządzeń przenośnych

Baznadziejna kuchnia. Kaczka na różowo przeciągnięta jak podeszwa. Żeberka robione na kolanie. Niewytopiony tłuszcz i słabe dodatki. Ostatni gwóźdź programu to pierogi, które prawie się wybroniły gdyby nie ciasto o grubości asfaltu

1  Dziękujemy, Trip725105

Zrecenzowano 23 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Odwiedzieliśmy przypadkiem.. kelnerka nie znała dań z pierwszej strony karty..
Na pierwsze danie zamówiliśmy zupę grzybową, żur, chłodnik.. grzybowa bez grama soli, chłodnik również chodź poprawnie smakował. Żur natomiast obrzydliwie słony.. o CocaColle musiałem się dwa razy upominać, finalnie dostałem Pepsi (po niespełna 30 minutach). Kolejnymi daniami były Halumi niestety bez odpowiedniego dressingu, a także z łodygami sałat.. 'Makaron jarski ze szparagami' bez szparagów, pomidorów i selera.. Za to kalmary i sok pietruszkowy były bardzo smaczne. Co godne pochwały, Szef kuchni przyjął godnie krytykę i przeprosił oraz zaoferował deser w zamian..

1  Dziękujemy, arty5m
Zrecenzowano 22 czerwca 2018 z urządzeń przenośnych

Mieliśmy przyjemność wybrać Karczmę Polską na miejsce swojego wesela. Wszyscy byli zachwyceni! Jedzenie było pyszne, obsługa bardzo profesjonalna, kontakt z managerem i ustalanie szczegółow to była czysta przyjemność. Goście z dziećmi mogli się równiez dobrze bawić dzięki ogrodowi i placu zabaw, który absorbował maluchów. Serdecznie polecam wszystkim którzy szukają wyjątkowego miejsca na swoje wesele :)

1  Dziękujemy, dagmarawiecek
Zrecenzowano 21 maja 2018 z urządzeń przenośnych

Witam i gorąco polecam wraz z żoną byliśmy bardzo zadowoleni pyszna lemoniada cytrynowa przystawka oscypek i sałatka z czerwonym burakiem nieźle podkręciła smak głównych dań stek na 2 palce zamówiony był średnio wysmażony i taki też otrzymałem wyśmienity natomiast żona zamówiła stek z kością ze schabu przepyszny wyśmienite pure na deser brakło miejsca heh a zapewne szkoda polecam

1  Dziękujemy, Łukasz O
Zrecenzowano 22 kwietnia 2018

Jedzenie na bardzo wysokim poziomie. Wyśmienity smak polskich potraw. Świetny wytrój. Zdecydowanie to najlepsze miejsce w okolicy na obiad zawrówno rodzinny jak i biznesowy. Bardzo polecam!

1  Dziękujemy, ZofiaR53

Karczma Polska — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Mielec, województwo podkarpackie

Byłeś(-aś) w Karczma Polska? Podziel się wrażeniami!