“Rocznica bardzo udana”
Karczma Polska — recenzja

Karczma Polska
Nr 1 wśród 32 Restauracje (Mielec)
Zrecenzowano 21 maja 2018 z urządzeń przenośnych

Witam i gorąco polecam wraz z żoną byliśmy bardzo zadowoleni pyszna lemoniada cytrynowa przystawka oscypek i sałatka z czerwonym burakiem nieźle podkręciła smak głównych dań stek na 2 palce zamówiony był średnio wysmażony i taki też otrzymałem wyśmienity natomiast żona zamówiła stek z kością ze schabu przepyszny wyśmienite pure na deser brakło miejsca heh a zapewne szkoda polecam

1  Dziękujemy, Łukasz O

Zrecenzowano 22 kwietnia 2018

Jedzenie na bardzo wysokim poziomie. Wyśmienity smak polskich potraw. Świetny wytrój. Zdecydowanie to najlepsze miejsce w okolicy na obiad zawrówno rodzinny jak i biznesowy. Bardzo polecam!

1  Dziękujemy, ZofiaR53
Zrecenzowano 18 kwietnia 2018

Polecam baraninę z warzywami (a właściwie poleca moja żona) bo ja miałem policzki wołowe, które rozpływały się w ustach. Świetnie doprawione i ładnie podane danie.
Wystrój sali klimatyczny. Bardzo sympatyczna obsługa.

Dziękujemy, maniek2018
Zrecenzowano 5 kwietnia 2018 z urządzeń przenośnych

W Karczmie Polskiej byłam kilka razy. Miejsce bardzo ładne zarówno w środku jak i na zewnątrz. Wnętrze klimatyczne, ogród piękny. Jedzenie bardzo dobre, dużo dań kuchni polskiej. Porcje wg mnie ogromne. Obsługa bardzo miła i pomocna. Świetny stosunek jakości do ceny. Na pewno wrócę nie raz.

P.s. Jedyny minus to kontakt w sprawach związanych z organizacją przyjęć okolicznościowych (np. wesela). O wiele lepsza była postawa kelnera, który chętnie odpowiadał na pytania i oprowadzał po obiekcie zachęcając tym samym do wyboru Karczmy Polskiej, niż pani, która była odpowiedzialna za kontakt i prowadzenie rozmów w tej sprawie.

Dziękujemy, Monika K
Zrecenzowano 21 marca 2018

Burger z jagnięciną na najwyższym poziomie i chociaż zazwyczaj nie zwracam na to uwagi, sposób podania był kapitalny! W lokalu grała klimatyczna muzyka, chciało się zostać na kawę. Pomimo sporej liczby samochodów na parkingu, było gdzie usiąść i to bez tłoku

Dziękujemy, DSJerzy

Karczma Polska — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Mielec, województwo podkarpackie

Byłeś(-aś) w Karczma Polska? Podziel się wrażeniami!