Zrecenzowano: 27 sierpnia 2018

do czwartej nad ranem szalała dyskoteka, nie zmróżyliśmy oka. Panie kelnerki w restauracji nie były zainteresowane obsługą, dlatego podano nam tylko jeden napój i jedno danie. Bufet śniadaniowy bardzo szybko został opróżniony i taki niekompletny pozostał. Zepsuły się obie windy. Nikt nie był zainteresowany pomocą przy noszeniu bagażu.

Termin pobytu: sierpień 2018
  • Typ podróży: Podróż służbowa
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z hotelem
1  Dziękujemy, zazakretem
Zrecenzowano: 3 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Lubliniec odwiedzam regularnie i po kilku wizytach śmiało mogę polecić to miejsce. Po pierwsze lokalizacja tego hotelu jest bardzo dobra. Po drugie hotel ten jest położony na terenie parku w pięknie odnowionym zabytkowym budynku. Po trzecie pokoje są nowocześnie urządzone i bardzo czyste. Nie dałem maksymalnej noty z powodu braku klimatyzacji w pokojach i cen, które mimo wysokiego standardu są w mojej ocenie trochę za wysokie.

Termin pobytu: sierpień 2018
Typ podróży: Podróż służbowa
1  Dziękujemy, Jacek1972
Zrecenzowano: 2 sierpnia 2018

Hotel rewelacyjny. Sprawia świetne wrażenie i tego wrażenia nie zawodzi. Luksus i wygoda. Budynek podniesiony z ruin i zrobiono to ze smakiem i dobrym gustem. Widać wszędzie artystyczną rękę Właścicielki. Pokoje wygodne, dobrze wyposażone, obszerne. Łóżka wygodne. Posiłki bardzo smaczne i urozmaicone. Spa, jak to się mówi, butikowe, czyli niewielkie ale bardzo fajnie wyposażone i w super pomieszczeniach. Stare mury piwniczne i nowoczesne wyposażenie. Dwie różne sauny, po których można wypróbować nietypowego (pierwszy raz to spotkałem) orzeźwienia - kamienistej ścieżki z naprzemiennymi zimnym i ciepłymi biczami wodnymi. Działa niesamowicie. I to co najmilej wspominamy: przemiła pani fizjoterapeutka, o złotych rekach. Mnie pozbawiła masażem zesztywnienia karku, małżonka miło wspomina kosmetyczne zabiegi tej pani. Dziękujemy.
A co do miasta i lokalizacji to jest co robić. Lubliniec jest czysty, zadbany.
Wypożyczyliśmy (niestety za opłatą) rowery i pojeździliśmy po okolicy, a jest sporo miejsc do zobaczenia. ale to już inna historia.
Bardzo polecam ten hotel i okolice.

Termin pobytu: lipiec 2018
Dziękujemy, Marek W
Zrecenzowano: 14 lutego 2018 z urządzeń przenośnych

Hotel wydaje się być najlepszym w Lublińcu. Ma dobry standard pokojów, całkiem ok restauracje i ciekawe spa. Dobre miejsce na krótkie pobyty. Polecam w szczególności biznesowo.
Obsługa należy do bardzo uczynnych i bardzo miłych.
Śniadanie o dość dużym wyborze i bardzo smaczne.

Termin pobytu: luty 2018
Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, 550michalj
Zrecenzowano: 3 stycznia 2018

Zamek - hotel bardzo przytulny, elegancki oraz czysty. SPA przytulne w piwnicach zamku - super. Kuchnia bardzo smaczna, obsługa bardzo miła i kompetentna. Pokoje czyste i zadbane. Pobyt uważam za udany.

Wskazówka dotycząca pokoi: Hotel bardzo ładny i wydaje mi się, że wszystkie pokoje są ok
Termin pobytu: listopad 2017
Dziękujemy, olaklosek