Zrecenzowano: 14 lutego 2018 z urządzeń przenośnych

Hotel wydaje się być najlepszym w Lublińcu. Ma dobry standard pokojów, całkiem ok restauracje i ciekawe spa. Dobre miejsce na krótkie pobyty. Polecam w szczególności biznesowo.
Obsługa należy do bardzo uczynnych i bardzo miłych.
Śniadanie o dość dużym wyborze i bardzo smaczne.

Termin pobytu: luty 2018
Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, 550michalj
Zrecenzowano: 3 stycznia 2018

Zamek - hotel bardzo przytulny, elegancki oraz czysty. SPA przytulne w piwnicach zamku - super. Kuchnia bardzo smaczna, obsługa bardzo miła i kompetentna. Pokoje czyste i zadbane. Pobyt uważam za udany.

Wskazówka dotycząca pokoi: Hotel bardzo ładny i wydaje mi się, że wszystkie pokoje są ok
Termin pobytu: listopad 2017
Dziękujemy, olaklosek
Zrecenzowano: 5 listopada 2017 z urządzeń przenośnych

Hotel ogólnie na wysokim poziomie pod względem estetycznym. Obsługa bardzo miła, super spa aczkolwiek jest kilka ale
... Łóżka twarde i niewygodne, niestety pojedyncze zamiast podwójnych w pokoju małżeńskim. Jedzenie jedynie na dostatecznym poziomie, potrawy niby wyszukane ale brak im smaku i przysłowiowej kropli nad i

Termin pobytu: listopad 2017
1  Dziękujemy, Adrian H
Zrecenzowano: 29 maja 2017

Pokój elegancki, bardzo wygodne łóżka, przestronna łazienka. Kuchnia wyśmienita, bardzo urozmaicone śniadania. Strefa spa w piwnicach zamku bardzo intymna, romantyczna i czysta. Obsługa bardzo miła i profesjonalna. Zabiegi spa na wysokim poziomie.

Termin pobytu: czerwiec 2016
Dziękujemy, Joanna M
Zrecenzowano: 14 maja 2017

Bardzo przyjemny, czysty i klimatyczny hotel z miłą obsługą i wyśmienitą kuchnią kuchnią. Strefa SPA również bardzo przypadła nam do gustu. Pokoje duże w starym zamkowym stylu, bardzo miło nas nastroiły. Parking pod hotelem i plac zabaw dla dzieci. Polecamy

Termin pobytu: maj 2017
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z hotelem
1  Dziękujemy, Cypek