“polecam serdecznie”

BombayCurry Restauracja Indyjska
Zamów online
Nr 210 wśród 2 007 Restauracje (Kraków)
Zrecenzowano 10 kwietnia 2019

Jedzenie naprawdę bardzo smaczne, obsługa przemiła. Duże porcje, jedzenie ładnie podane, wszystko jak należy. Chętnie polecę to miejsce, warto się do nich wybrać. Ja będę wracać niejednokrotnie.

Termin wizyty: kwiecień 2019
1  Dziękujemy, ala m

Zrecenzowano 29 marca 2019

Poszliśmy do tej restauracji z polecenia znajomych i to była dobra decyzja. Jedzenie bardzo smaczne, mają w ofercie ciekawe potrawy, wszystko ładnie podane, obsługa profesjonalna, bardzo przyjemna. Atmosfera w lokalu w porządku, nie mam żadnych zastrzeżeń, warto.

Termin wizyty: marzec 2019
2  Dziękujemy, Jolanta W
Zrecenzowano 25 marca 2019

Przepyszne jedzenie w rozsądnej cenie. Kolejny raz wróciłem do tej restauracji i kolejny raz się nie zawiodłem. Dania super przyprawione i można wybrać stopień ostrości.

Miejsce godne polecenia

Termin wizyty: marzec 2019
1  Dziękujemy, Milanwiki
Zrecenzowano 22 września 2018 z urządzeń przenośnych

Naprawdę pyszna indyjska kuchnia. Byliśmy w 5 osób i każdy był zachwycony. Dania z Chili polecam średnio ostre, bo i tak były wow. Wojtek je i płacze, że takie pyszne.

Termin wizyty: wrzesień 2018
1  Dziękujemy, robertrH7017EB
Zrecenzowano 20 sierpnia 2018

Uwielbiam indyjskie jedzenie, restauracja na wysokim poziomie. Posiłki smaczne, przyrządzone jak trzeba, serdecznie polecam, smacznie i zdrowo ;)

Termin wizyty: sierpień 2018
1  Dziękujemy, Monika K

BombayCurry Restauracja Indyjska — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w BombayCurry Restauracja Indyjska? Podziel się wrażeniami!