“DOSKONAŁY W KAŻDYM CALU”

Najlepsze ceny w okresie
Zameldowanie dd/mm/rrrr Wymeldowanie dd/mm/rrrr
Ceny dotyczą 1 pokoju dla 2 osób
Wyświetl ceny
Porównaj najlepsze ceny w najpopularniejszych serwisach turystycznych
i 6 dodatkowych witryn!
Mercure Kraków Stare Miasto
Miejsce nr 9 wśród 260 hoteli w Krakowie
Kędzierzyn
Kontrybutor: poziom 5
Liczba recenzji: 28
21 recenzje(-i) hoteli
common_n_hotel_reviews_1bd8 Podziękowania: 14
“DOSKONAŁY W KAŻDYM CALU”
Zrecenzowano: 16 kwietnia 2017

Piszę tę recenzję będąc jeszcze w Hotelu na Święta Wielkanocne. Doskonały hotel z pięknymi pokojami, niezwykle uprzejma obsługa, super design restauracji hotelowej WINESTONE. Szczególne podziękowania dla szefa hotelowej restauracji Pana Łukasza Księskiego za pełen profesjonalizm i uprzejmość. W tej chwili chyba najlepszy hotel w Krakowie.

Wskazówka dotycząca pokojów: Pokoje Privlege
Sprawdź więcej wskazówek dotyczących pokojów
  • Pobyt: kwietniu 2017, wyjazd z rodziną
1 Dziękujemy, Krzysztof K
Napisz recenzję

491 recenzje(-i) naszych podróżnych

Wyświetl recenzje w kategorii:
Podsumowanie rankingu
Wskazówki podróżnych pomagają wybrać odpowiedni pokój.   Wskazówki dotyczące pokoi (12)
Data | Ranking
Kontrybutor: poziom 1
Liczba recenzji: 3
common_n_hotel_reviews_1bd8 1 podziękowanie
Zrecenzowano: 7 kwietnia 2017

Polecam jako smaczne miejsce, ciekawe nowe dania; tzn. niektóre inne niż wszędzie, szczególnie te z ziemniakami pieczonymi (dodawane do dań i sałatek), które mają posmak pieczonych w ognisku, a to z kolei nasuwa wspomnienia ... Bardzo miła, profesjonalna obsługa. Dobre wina w cenach do przeżycia. Jedyny minus- jeżeli chodzi o spotkanie towarzyskie przy okazji posiłku a ni o samo jedzenie, to lokalizacja restauracji w samym hotelu - bezpośrednio przy recepcji hotelu, słabo odizolowana od napływających, hałaśliwych gości, z bagażami; oczywiście to prawo gości, tylko, że utrudnia stworzenie bardziej intymnej atmosfery

Pobyt: marcu 2017
1 Dziękujemy, ewa_wach112
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Mercure Kraków , Guest Relations Manager, Mercure Kraków Stare Miasto, 10 kwietnia 2017
Szanowna Pani Ewo,
Bardzo dziękujemy za Pani przemiłą opinię na temat naszej restauracji Winestone. Mamy nadzieję, że pomimo tej małej niedogodności, o której Pani wspomniała, będziemy mieli okazje gościć Panią ponownie w naszym hotelu.

Życząc wszystkiego dobrego, zapraszamy i pozdrawiamy serdecznie,

Wojtek
Guest Experience Manager Krakow
Tarnowskie Góry, Polska
Kontrybutor: poziom 5
Liczba recenzji: 67
43 recenzje(-i) hoteli
common_n_hotel_reviews_1bd8 Podziękowania: 40
Zrecenzowano: 5 kwietnia 2017

Hotel nowy, stylowo i gustownie urządzony. Wystrój na każdym kroku nawiązuje do Grodu Kraka - nie ma wątpliwości, w jakim się jest miejscu.
W ramach pakietu Gold zaproponowano mi przeniesienie z Ibisa - nie mogę nic powiedzieć o Ibisie, bo nie nocowałam, ale ten wybór - rewelacja. To była super propozycja.
Pokój duży, urządzony bardzo praktycznie, czyściutki, na powitanie czekała na mnie słodka niespodzianka.
Personel przyjazny, uśmiechnięty i bardzo pomocny. Śniadanie smaczne, jeden minusik za brak omletów na śniadanie, które bardzo lubię. Pozostałe dania smaczne, wybór duży.
Rano miła niespodzianka - można zabrać ze sobą ulubionego precelka.
Byłam w wielu hotelach, w tym wielu sieci Accor, ale ten zasługuje na wyjątkowe słowa uznania za całokształt :-)

Wskazówka dotycząca pokojów: Pokoje od podwórza są bardziej ciche - od ulicy nieco słychać tramwaje.
Sprawdź więcej wskazówek dotyczących pokojów
  • Pobyt: kwietniu 2017, wyjazd służbowy
3 Dziękujemy, MonikaK998
Kontrybutor: poziom 1
Liczba recenzji: 3
common_n_hotel_reviews_1bd8 1 podziękowanie
Zrecenzowano: 3 kwietnia 2017

Oceniam tylko restaurację, do której ostatnio często zaglądam. Świetne miejsce zarówno na romantyczną kolację, śniadanie z przyjaciółką czy biznesowy lunch. Designerski wystrój - wysmakowany eklektyzm. Duży wybór win w przystępnych cenach i przepyszne jedzenie. I to co wyróżnia restaurację wśród innych to wspaniała, miła i profesjonalna obsługa. Polecam!

• Pobyt: marcu 2017, wyjazd służbowy
1 Dziękujemy, Joanna S
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Mercure Kraków , Guest Relations Manager, Mercure Kraków Stare Miasto, 7 kwietnia 2017
Szanowna Pani Joanno,

Bardzo dziękujemy za opinię i zapraszamy ponownie do nas.
Serdecznie pozdrawiamy,

Wojtek
Guest Experience Manager Krakow
Liczba recenzji: 1
common_n_hotel_reviews_1bd8 Podziękowania: 2
Zrecenzowano: 2 kwietnia 2017 z urządzeń przenośnych

Wszystko zaczelo sie tym ze zamowilam 2 pokoje dla naszej 4-ki w Ibis stare miasto ktory sie znajdowal 200m od Mercure. Dzien przed przyjazdem dostalam maila ze z tego wzglegu ze mam karte accor hotels proponuja mi hotel wyzszego standardu Mercure za ta sama cene i z tymi samymi warunkami. Pomyslalam czemu nie? Sprobujmy czegos nowego. I nie zaluje ani troche! Fantastyczny hotel, czysto, bardzo blisko do galerii krakowskiej, pkp, i rynku. Obsluga przemila, bardzo pomocna ze wszystkim. Najwiecej kontaktu mielismy z p.Iza i p.Grzegorzem, pomogli nam z zalatwieniem wycieczki do Wieliczki. Codziennie rano w lobby goscie dostwali swieze obwarzanki. Polecam ten hotel z calego serca, napewno tam wroce!:)

Pobyt: marcu 2017, wyjazd we dwoje
2 Dziękujemy, Dominika T
Hotele, które mogą Ci się spodobać…
Podróżni przeglądali również te hotele (Kraków)
Hotel Indigo Krakow - Old Town
Nr 8 z 260 w lokalizacji Kraków
Liczba recenzji: 142
Cracowdays Apartments
Cracowdays Apartments
Nr 5 z 260 w lokalizacji Kraków
Liczba recenzji: 988
Stare Miasto
Radisson Blu Hotel Kraków
Radisson Blu Hotel Kraków
Nr 23 z 260 w lokalizacji Kraków
Liczba recenzji: 2 481
Kazimierz
Queen Boutique Hotel
Queen Boutique Hotel
Nr 4 z 260 w lokalizacji Kraków
Liczba recenzji: 1 780
Betmanowska Main Square Residence
Kleparz
PURO Kraków Stare Miasto
PURO Kraków Stare Miasto
Nr 31 z 260 w lokalizacji Kraków
Liczba recenzji: 1 495
Wyświetl ceny

Byłeś(-aś) w Mercure Kraków Stare Miasto? Podziel się wrażeniami!

Mercure Kraków Stare Miasto — dodatkowe informacje

Obiekt: Mercure Kraków Stare Miasto
Adres: Pawia 18 B, Kraków 31-154, Polska
Numer telefonu:
Lokalizacja: Polska > Polska Południowa > Małopolskie > Kraków > Kleparz , Stare Miasto
Udogodnienia:
Bar/salon Centrum biznesowe z dostępem do Internetu Centrum fitness z siłownią / salą do ćwiczeń Zwierzęta dozwolone (obiekt przyjazny dla psów / zwierząt) Restauracja Obsługa pokojowa Usługa przewozu Apartamenty Ułatwienia dla osób niepełnosprawnych Transport na lotnisko
Styl hotelu:
Miejsce nr 9 wśród 260 hoteli w Krakowie
Rozpiętość cen (za noc): 302 zł–593 zł
Klasa hotelu:4-gwiazdkowy — Mercure Kraków Stare Miasto 4*
Liczba pokoi: 198
Oficjalny opis (dostarczony przez hotel):
Z naszego hotelu możesz dostać się na dworzec kolejowy w pantoflach. Znajdziesz nas dosłownie pięć minut od dworca PKP, dużego centrum handlowego, a od Rynku jesteśmy maxymalnie 10 minut spacerem (nie polecamy udawać się tam w kapciach). Nasz budynek wyróżnia nieposplita bryła jak i kolory. Jako że Kraków stał się ważnym centrum biznesowym Polski (i nie tylko), a przecież jest jednym z najważniejszniejszym ośrodków kulturalnych w Europie, w ofercie posiadamy nowoczesne sale konferencyjne oraz bizness centre. Winestone to klimatyczne miejsce z dobrym jedzeniem; pierwsza tego typu restauracja w Krakowie, która oferuje wina z całego świata (no prawie) oraz znakomite dania serwowane na kamiennych deskach. ... więcej   mniej
Opcje rezerwacji:
TripAdvisor jest dumnym partnerem firm ACCOR, Booking.com, Hotels.com, 5viajes2012 S.L. i Agoda, dzięki czemu możesz dokonywać rezerwacji w następującym hotelu bez obaw: Mercure Kraków Stare Miasto. Co miesiąc pomagamy milionom podróżnych w wyszukiwaniu najlepszych hoteli na podróże w celach wypoczynkowych i biznesowych. Zawsze oferujemy najkorzystniejsze zniżki i oferty specjalne.

Czy to Państwa ogłoszenie w serwisie TripAdvisor?