“Cudowna atmosfera i świetny hotel.”

Najlepsze ceny w okresie
Zameldowanie dd/mm/rrrr Wymeldowanie dd/mm/rrrr
Ceny dotyczą 1 pokoju dla 2 osób
Wyświetl ceny
Porównaj najlepsze ceny w najpopularniejszych serwisach turystycznych
i 6 dodatkowych witryn!
Mercure Kraków Stare Miasto
Miejsce nr 9 wśród 260 hoteli w Krakowie
Tarnowskie Góry, Polska
Kontrybutor: poziom 5
Liczba recenzji: 67
43 recenzje(-i) hoteli
common_n_hotel_reviews_1bd8 Podziękowania: 40
“Cudowna atmosfera i świetny hotel.”
Zrecenzowano: 5 kwietnia 2017

Hotel nowy, stylowo i gustownie urządzony. Wystrój na każdym kroku nawiązuje do Grodu Kraka - nie ma wątpliwości, w jakim się jest miejscu.
W ramach pakietu Gold zaproponowano mi przeniesienie z Ibisa - nie mogę nic powiedzieć o Ibisie, bo nie nocowałam, ale ten wybór - rewelacja. To była super propozycja.
Pokój duży, urządzony bardzo praktycznie, czyściutki, na powitanie czekała na mnie słodka niespodzianka.
Personel przyjazny, uśmiechnięty i bardzo pomocny. Śniadanie smaczne, jeden minusik za brak omletów na śniadanie, które bardzo lubię. Pozostałe dania smaczne, wybór duży.
Rano miła niespodzianka - można zabrać ze sobą ulubionego precelka.
Byłam w wielu hotelach, w tym wielu sieci Accor, ale ten zasługuje na wyjątkowe słowa uznania za całokształt :-)

Wskazówka dotycząca pokojów: Pokoje od podwórza są bardziej ciche - od ulicy nieco słychać tramwaje.
Sprawdź więcej wskazówek dotyczących pokojów
  • Pobyt: kwietniu 2017, wyjazd służbowy
3 Dziękujemy, MonikaK998
Napisz recenzję

491 recenzje(-i) naszych podróżnych

Wyświetl recenzje w kategorii:
Podsumowanie rankingu
Wskazówki podróżnych pomagają wybrać odpowiedni pokój.   Wskazówki dotyczące pokoi (12)
Data | Ranking
Kontrybutor: poziom 1
Liczba recenzji: 3
common_n_hotel_reviews_1bd8 1 podziękowanie
Zrecenzowano: 3 kwietnia 2017

Oceniam tylko restaurację, do której ostatnio często zaglądam. Świetne miejsce zarówno na romantyczną kolację, śniadanie z przyjaciółką czy biznesowy lunch. Designerski wystrój - wysmakowany eklektyzm. Duży wybór win w przystępnych cenach i przepyszne jedzenie. I to co wyróżnia restaurację wśród innych to wspaniała, miła i profesjonalna obsługa. Polecam!

• Pobyt: marcu 2017, wyjazd służbowy
1 Dziękujemy, Joanna S
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Mercure Kraków , Guest Relations Manager, Mercure Kraków Stare Miasto, 7 kwietnia 2017
Szanowna Pani Joanno,

Bardzo dziękujemy za opinię i zapraszamy ponownie do nas.
Serdecznie pozdrawiamy,

Wojtek
Guest Experience Manager Krakow
Liczba recenzji: 1
common_n_hotel_reviews_1bd8 Podziękowania: 2
Zrecenzowano: 2 kwietnia 2017 z urządzeń przenośnych

Wszystko zaczelo sie tym ze zamowilam 2 pokoje dla naszej 4-ki w Ibis stare miasto ktory sie znajdowal 200m od Mercure. Dzien przed przyjazdem dostalam maila ze z tego wzglegu ze mam karte accor hotels proponuja mi hotel wyzszego standardu Mercure za ta sama cene i z tymi samymi warunkami. Pomyslalam czemu nie? Sprobujmy czegos nowego. I nie zaluje ani troche! Fantastyczny hotel, czysto, bardzo blisko do galerii krakowskiej, pkp, i rynku. Obsluga przemila, bardzo pomocna ze wszystkim. Najwiecej kontaktu mielismy z p.Iza i p.Grzegorzem, pomogli nam z zalatwieniem wycieczki do Wieliczki. Codziennie rano w lobby goscie dostwali swieze obwarzanki. Polecam ten hotel z calego serca, napewno tam wroce!:)

Pobyt: marcu 2017, wyjazd we dwoje
2 Dziękujemy, Dominika T
Kalisz, Polska
Kontrybutor: poziom 2
Liczba recenzji: 9
Zrecenzowano: 29 marca 2017

Bardzo wspaniała i przemiła obsługa, pełen profesjonalizm, świetne śniadnia, wspaniale menu w restauracji, dobór win, jak szeroka paltea win do wyboru , ładne pokoje. bardzo dobre położenie hotelu, bisko do starego rynku i dworca PKP

Wskazówka dotycząca pokojów: 6 piętro z fitnes klubem
Sprawdź więcej wskazówek dotyczących pokojów
  • Pobyt: marcu 2017, wyjazd służbowy
Dziękujemy, Grudowicz
Warszawa, Polska
Liczba recenzji: 1
common_n_hotel_reviews_1bd8 1 podziękowanie
Zrecenzowano: 24 marca 2017

Niesłychanie uprzejmy i pomocny personel. Pomyliłem daty rezerwując pobyt i recepcja sprawy poprawiła, zgodnie z moimi potrzebami. Zarezerwowano mi miejsce w garażu, choć nie była to normalna praktyka. Bardzo wygodny, aczkolwiek mały, pokój.

• Pobyt: marcu 2017, wyjazd we dwoje
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Accorhotels.com

1 Dziękujemy, W3631VKadamk
Hotele, które mogą Ci się spodobać…
Podróżni przeglądali również te hotele (Kraków)
Hotel Indigo Krakow - Old Town
Nr 8 z 260 w lokalizacji Kraków
Liczba recenzji: 142
Cracowdays Apartments
Cracowdays Apartments
Nr 5 z 260 w lokalizacji Kraków
Liczba recenzji: 988
Stare Miasto
Radisson Blu Hotel Kraków
Radisson Blu Hotel Kraków
Nr 23 z 260 w lokalizacji Kraków
Liczba recenzji: 2 481
Kazimierz
Queen Boutique Hotel
Queen Boutique Hotel
Nr 4 z 260 w lokalizacji Kraków
Liczba recenzji: 1 780
Betmanowska Main Square Residence
Kleparz
PURO Kraków Stare Miasto
PURO Kraków Stare Miasto
Nr 31 z 260 w lokalizacji Kraków
Liczba recenzji: 1 494
Wyświetl ceny

Byłeś(-aś) w Mercure Kraków Stare Miasto? Podziel się wrażeniami!

Mercure Kraków Stare Miasto — dodatkowe informacje

Obiekt: Mercure Kraków Stare Miasto
Adres: Pawia 18 B, Kraków 31-154, Polska
Numer telefonu:
Lokalizacja: Polska > Polska Południowa > Małopolskie > Kraków > Kleparz , Stare Miasto
Udogodnienia:
Bar/salon Centrum biznesowe z dostępem do Internetu Centrum fitness z siłownią / salą do ćwiczeń Zwierzęta dozwolone (obiekt przyjazny dla psów / zwierząt) Restauracja Obsługa pokojowa Usługa przewozu Apartamenty Ułatwienia dla osób niepełnosprawnych Transport na lotnisko
Styl hotelu:
Miejsce nr 9 wśród 260 hoteli w Krakowie
Rozpiętość cen (za noc): 302 zł–593 zł
Klasa hotelu:4-gwiazdkowy — Mercure Kraków Stare Miasto 4*
Liczba pokoi: 198
Oficjalny opis (dostarczony przez hotel):
Z naszego hotelu możesz dostać się na dworzec kolejowy w pantoflach. Znajdziesz nas dosłownie pięć minut od dworca PKP, dużego centrum handlowego, a od Rynku jesteśmy maxymalnie 10 minut spacerem (nie polecamy udawać się tam w kapciach). Nasz budynek wyróżnia nieposplita bryła jak i kolory. Jako że Kraków stał się ważnym centrum biznesowym Polski (i nie tylko), a przecież jest jednym z najważniejszniejszym ośrodków kulturalnych w Europie, w ofercie posiadamy nowoczesne sale konferencyjne oraz bizness centre. Winestone to klimatyczne miejsce z dobrym jedzeniem; pierwsza tego typu restauracja w Krakowie, która oferuje wina z całego świata (no prawie) oraz znakomite dania serwowane na kamiennych deskach. ... więcej   mniej
Opcje rezerwacji:
TripAdvisor jest dumnym partnerem firm Booking.com, ACCOR, Hotels.com, 5viajes2012 S.L. i Agoda, dzięki czemu możesz dokonywać rezerwacji w następującym hotelu bez obaw: Mercure Kraków Stare Miasto. Co miesiąc pomagamy milionom podróżnych w wyszukiwaniu najlepszych hoteli na podróże w celach wypoczynkowych i biznesowych. Zawsze oferujemy najkorzystniejsze zniżki i oferty specjalne.

Czy to Państwa ogłoszenie w serwisie TripAdvisor?