“Idealny stosunek cena/jakość”
Hurry Curry — recenzja

Hurry Curry
Nr 387 wśród 1 983 Restauracje (Kraków)
Opis: Hurry Curry jest Restauracją specjalizującą się w daniach curry z różnych regionów świata. W karcie menu może znaleźć przepyszne potrawy z Tajlandii, Indii, Malezji, Pakistanu czy Sumatry. Wszystkie serwowane dania powstają na podstawie autorskich przepisów lub przepisów przywiezionych z naszych podróży do Azji. W Restauracji serwujemy również dania wegańskie i bezglutenowe.
Zrecenzowano 30 grudnia 2018

Wpadliśmy z żoną na niedzielny obiad. Dania dobre, choć pewnie można by z nich wyciągnąć jeszcze trochę charakteru, gdyby były lepiej przyprawione. Biorąc jednak pod uwagę stosunek cena/jakość i lokalizację jest więcej niż dobrze. Z czystym sercem polecam każdemu, kto nie ma luksusowych oczekiwań, a chce po prostu porządnie i smacznie zjeść w miłym wnętrzu.

Termin wizyty: grudzień 2018
Dziękujemy, Rafał P

Zrecenzowano 13 grudnia 2018

Smaczne jedzenie, miła obsługa. Jadam w Hurry dość często, zawsze jestem zadowolona z pysznego jedzenia i obsługi. Polecam ;)

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, T4736UYaleksandra
Zrecenzowano 18 listopada 2018

Wraz ze znajomymi odwiedzamy Hurry Curry obowiązkowo raz w tygodniu. Świetne jedzenie, które się nie nudzi, cudowna atmosfera i piękne wnętrze zachęcają do powrotów. Jeżeli odwiedzasz Kraków, nie możesz pominąć tego miejsca!

Termin wizyty: listopad 2018
1  Dziękujemy, Mossana88
Zrecenzowano 22 października 2018 z urządzeń przenośnych

Jestem klientka hurry curry od ponad 2lat. Kiedyś byłam prawie co dziennie. Jakość dań uległa pogorszeniu stopniowo od tego roku. Sos rozwodniony. Ryż niedogotowany... Niestety nie jest już wogole smacznie. Tikka masalla kiedyś najlepsze wasze danie teraz porcja rozwodniona
i mięso z resztek. Raz mocno ostre raz wcale??? Pani kelnerka twierdzi że jak jest świeżo robione to jest pikantne super czyli dajecie jeść też nieswieze:(((

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, Ursula M
Zrecenzowano 9 października 2018 z urządzeń przenośnych

Mieliśmy nadzieję na cudowny wieczór, pełen egzotycznych smaków. Niestety rozczarował nas i klimat i jakość podanych dań. Jedynie obsługa kelnerska była na znośnym poziomie.

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, AndrewS7791

Hurry Curry — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Hurry Curry? Podziel się wrażeniami!