Kraków

“Dobra pasta, dobry bar”
Pasta Bar Rest & Wine — recenzja

Pasta Bar Rest & Wine
Nr 110 wśród 2 109 Restauracje (Kraków)
Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Świetna kuchnia, zwłaszcza sałatki i pizza, serwowane na bardzo ładnej ceramice. Dobra selekcja win. Świetne wnętrze o nowoczesnym charakterze. Byłam wielokrotnie i nigdy się nie zawiodłam.

Dziękujemy, Magdalena P

Zrecenzowano 31 sierpnia 2019

Przyjemne wnętrze. Miłe i pomocne kelnerki. Bardzo dobra pizza i pyszna carbonara. Na pewno wrócimy!

Dziękujemy, Kacik123
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Kochani mmm... Smacznie, Bosko raj dla podniebienia. Produkty 1 klasa. Sympatyczna obsługa, dania pięknie podane 6+ jak dla mnie to mało. Gorąco polecam. Pozdrawiam cały zespół. Świetna "robota"

Dziękujemy, 169alinaz
Zrecenzowano 22 sierpnia 2019

Bardzo miła, przytulna restauracja, dobra zarówno na lunch jak i na kolację. Jedzenie przepyszne, natomiast obsługa nie zawsze pozostawia dobre wrażenie.

Termin wizyty: listopad 2018
Dziękujemy, 86Magda
Zrecenzowano 17 sierpnia 2019

Długi czas oczekiwania i małe porcje . Krewetki trzeba było szukać w daniu . Obsługa dobra . Nie polecam . Cena zbyt wysoka za dania .

Dziękujemy, Lucas K

Pasta Bar Rest & Wine — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Pasta Bar Rest & Wine? Podziel się wrażeniami!