“SZAŁ SMAKU”
Pasta Bar Rest & Wine — recenzja

Pasta Bar Rest & Wine
Nr 110 wśród 2 107 Restauracje (Kraków)
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Kochani mmm... Smacznie, Bosko raj dla podniebienia. Produkty 1 klasa. Sympatyczna obsługa, dania pięknie podane 6+ jak dla mnie to mało. Gorąco polecam. Pozdrawiam cały zespół. Świetna "robota"

Dziękujemy, 169alinaz

Zrecenzowano 22 sierpnia 2019

Bardzo miła, przytulna restauracja, dobra zarówno na lunch jak i na kolację. Jedzenie przepyszne, natomiast obsługa nie zawsze pozostawia dobre wrażenie.

Termin wizyty: listopad 2018
Dziękujemy, 86Magda
Zrecenzowano 17 sierpnia 2019

Długi czas oczekiwania i małe porcje . Krewetki trzeba było szukać w daniu . Obsługa dobra . Nie polecam . Cena zbyt wysoka za dania .

Dziękujemy, Lucas K
Zrecenzowano 17 sierpnia 2019

Polecam - jedzenie dobre, ceny przystępne. Dość długi czas oczekiwania na posiłki, ale było warto. Sympatyczna obsługa.

Dziękujemy, 724mariuszg
Zrecenzowano 15 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie bardzo dobre :) Trochę małe porcje, albo to my byliśmy tacy głodni! Deser wyśmienity, ciasto czekoladowe rozpływało się w ustach

Dziękujemy, weronikac463

Pasta Bar Rest & Wine — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Pasta Bar Rest & Wine? Podziel się wrażeniami!